Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerettek deszkázni? Ha igen...

Szerettek deszkázni? Ha igen írjátok le a történeteteket! Többi lent!

Figyelt kérdés

Én tavaj nyár óta deszkázom és nekem is meg van a saját kis történetem,de nem ez a lényeg!!!

Szeretnék deszkás történeteket olvasni! Kíváncsi vagyok,hogy kezdtétek el,hogy haladtatok,mióta csináljátok???

Vagy aki még nem kezdte el de szeretné az is írja le az elképzelését!!!

Ha kíváncsiak vagytok az én történetemre akkor írjátok le és én leírom a történetem!!!



2017. jan. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Még 10-11 évesen kezdtem egy tescos szaron, utcára nem vittem ki. Valahogy a gurulás gyakorolgatása közben sikerült eltőrnöm, lett egy új deszkám, NOFEAR márka. Ratyi volt az is. Az egyetlen gurulásra méltó deszkámat 12 évesen kb. kaptam Yamaha deszka, az se jó igazán, de legalább tartós, 14 éves koromig jártam vele utcára, amit tudtam vele az max egy 2 centis ollie és inkább csak manualoztam vele. 15 éves koromra eléggé kiábrándultam a dologból, nem vettem új deszkát. Most 16 évesen tavaszra szeretnék beszerezni egy jobb deszkát, amivel trükköket is tudnék csinálni. Amúgy a yamaha deszkámmal volt a legtöbb élményem, a spanommal gurultunk, neki lidl-ös deszkája volt. Az akkori nyolcadikosokkal spanoltam negyedikesként akik főképp BMX-et és rollert toltak. A gördeszkázás világát nagyon élem, de sosem volt olyan deszkám amivel be tudtam volna illeszkedni a nagyobb deszkásokhoz.
2017. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi pont az ilyen történeteket jó olvasni!!!
2017. jan. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jön több válasz úgy látszik, mi a te történeted?
2017. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tavaj nyáron kezdtem egy Oxelo Yamba cruiseren,akkor is az eggyik barátomén.Akkor amikor megtanultam elhatároztam hogy veszek egy cruisert én is.Végül vettem egy szar márkátlan deszkát.Hát az igaz,hogy csak karácsonyra sikerült megvennem a cruisert amit annyira akartam és most is azt használom.
2017. jan. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!