Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aikiboxer vs Rozsda Sárkány?

Aikiboxer vs Rozsda Sárkány?

Figyelt kérdés
Egy sparringban melyikük győzne?

2017. jan. 21. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem Aiki.
2017. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen sparring. Bokszban Aikiboxer. Grapplingban Rozsda. Ütő és rúgó szabályrendszerben (K1) pedig attól függ. MMA-ban is szerintem Rozsda.
2017. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Aiki is karatézott, emelett judo-zik, aikidozik és sok más!

Rozsda csak 2 éva BJJ-zik, de az jobban illik a Grapllingben! MMA-ban nem tudom, Aiki jobb kézre, Rozsda rúgásra, a földharc meg passz . .

2017. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Utcán pedig Rozsda. Tekintve, hogy Sárkányunk csontozata már elég jó, 1-2 védés után máris nem lenne aikiboxer jobb kézzel.
2017. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Földharcban Rozsda a jobb, két év BJJ az már majdnem kék öv! Az aikidóban nincsen földharc, a judóban pedig nem oktatják normálisan a talajharcot. Aiki sokat nem judózott. Amúgy Sárkány is aikidózott 4 évet + ott a 10 éves kungfu tudása. Sűrítettnek igaza van abban, hogy testfelület felkeményítésben is Rozsdi a jobb. Ő a csontfeledzést 4 éve tolja specifikusan napi rendszerességgel.


De szerintem közel azonos szintű tudásuk van, csak mindegyikük más-más dologban jobb/erősebb.

2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Rozsda sárkány valami kungfus nem?És pár hónapja jár csak normális edzésre boxolni,vagyis egy kezdő szintjén van ezek alapján ami a valódi bunyót illeti.Aikiboxer meg boxol pár éve,így nem kérdés,hogy Aikiboxer győzne.Főleg,hogy azt írod sparring lenne vagyis kesztyűs bunyó.
2017. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"És pár hónapja jár csak normális edzésre boxolni,vagyis egy kezdő szintjén van ezek alapján ami a valódi bunyót illeti."


Csak bokszra jár pár hónapja. TKD-zik azt hiszem 5 éve és BJJ-zik 2 éve. Aiki is azt hiszem max 4 éve bokszol. Szóval Rozsdi nincsen annyira lemaradva, sőt földharcban előnye van. :)

2017. jan. 21. 20:09
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Jaj gyerekek már megint "harcolnom" kell? :/


Amúgy kicsivel több mint 5,5 éve TKD-zok (2 hónap múlva lesz 6. éve) és e hónap végén lesz fél éve, hogy bokszolok. Jelenleg nem kungfuzok, mert megszűnt az egyesület ahová eddig jártam, így a kungfu helyett újra brazil jitsuzok.


(Amúgy megjegyzem, hogy ahová kungfuzni jártam ott volt sparring rendszeresen.)

2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Aiki 8 évet bokszolt!
2017. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Tökmindegy, hogy 4 vagy 8 éve bokszol az említett úriember, ökölvívás szabályrendszerben nincsen esélyem ellene, ez puszta tény. A grappling és K1-szerű (rúgni is lehet) rendszerek már más kérdés.


Én tanultam ütni kungfu edzéseken, de hát ugye ott nem csak ököl van, hanem kézél és tenyér is, és bizony kesztyűben más ütni, mint nélküle (mi kungfu edzéseken mma-s kesztyűben sparringoltunk), ezt tapasztalom bokszedzéseken is. Bokszolni jó, itt csak ütés van, csak az ütésekre gyúr, nekem TKD mellé ez igen jó. :)

2017. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!