Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik airsoft sniper legyen?

Melyik airsoft sniper legyen?

Figyelt kérdés

1. A&k s24 vagy

2. Cyma 701 vagy

3. Cyma 702 vagy

4. Jg bar 10


Ez a négy az amelyik kinézetre is tetszik, és a büdzsébe is belefér, de innentől nem nagyon tudok dönteni. Az igények:


1. Fontos, hogy legyen rajta iron sight, akár gyárilag, akár utólag fel lehessen szerelni. Ez mindenképp szükséges, a távcsőben ugyanis nem bízok, illetve gyakorlatom sincs vele. Egy drágább pedig nem fér bele. Lehet hogy később rakok rá, de addig kell az iron sight.


2. Fontos a gyári minőség is, tuning ugyanis majdnem biztos, hogy nem lesz, így fontos, hogy minél erősebb, pontosabb és tartósabb, strapabíróbb legyen.


Azt fontos még kiemelnem, hogy nem airsoft meccsekre kell, hanem otthoni célbalövésre, szórakozásra, de nyilván a legjobb döntést szeretném kihozni a keretből. Ugye ott van még a well mb03, ami hasonló, de mint mondtam gyári állapotban használnám, arra pedig nem biztos hogy a well a legjobb. Nem tudom ki mennyire van otthon sniler puskák terén de remélem tudtok.segíteni. Akinek van más javaslata, azt is szívesen várom, de leginkább r700-as/m24-es replikák érdekelnek.

Köszi!



2017. jan. 23. 09:35
 1/3 anonim válasza:
miért nem légpuskát veszel ? 35 ezresből tudnál elégjó fegyver venni ami nem úgy árulnak az embernek hogy ,,EZJO OCCÓ VEDD MEG "
2017. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam légpuskán is, csak egyrészt nem nagyon találtam olyat, ami tárból adagolja a lőszert (tehát nem single shot) és rugós, illetve az airsoft bb sokkal olcsóbb lövésenként (cca. 0,4-0,5 ft/ lövés), mint a 4.5 mm-es puska lövedék (150 db-os pakkokat találtam 1000 ft-ért, bár nem keresgéltem túl sokat). És tudom a különbség nem tűnik nagynak, de hosszú távra tervezek, sok lövéssel. Ott már azért számít. Na meg egy légpuskával komolyabb sérülést tud okozni egy kósza lövedék, ügyelek a biztonságra ne érts félre, de bármikor történhet valami. Mit javasolsz?
2017. jan. 25. 18:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi h már van két gbb pisztolyom (green gasos), úgyhogy nem kéne a puskához külön lövedéket venni, hanem használhatnám ugyanazt a fajtát mindbe (bár sniperhez ugye javasolt a nehezebb, olyan 0.28-0.3 g közti, de mondjuk akkor vennék 0.25-öst mint kompromisszumos.megoldás). Viszont a green gas nem olcsó, szóval fontos h az új puska már ne fogyasszon túl sok pénzt. Tudom sóhernek tűnök, de hát a pénz nem a fán terem na :D tudsz jó megoldást?
2017. jan. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!