Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első airsoft fegyverem venném,...

Első airsoft fegyverem venném, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szempontok:

Olcsó legyen ne múzeális vagy gyűjtői értékű.

Erős legyen

Ne legyen gázos.

Ne legyen aksis.

Maroklőfegyver legyen.

Ne legyen engedélyköteles fps száma.


Ilyen volna az ideális de szerintem a pénztárcám nem fogja megengedni. Vagy szimplán nem létezik.

A leg olcsóbb erős modell is érdekel. Van egy bolt ami árúsít csak protekciósoknak ad el egyebet de csak akkor ha célzottan tudja az ember mit akar. Ott venném meg 1 év garancia van minden termékére azért éri meg.



2017. jan. 31. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Airsoftból 3-féle van: gázos, elektromos és rugós. Na te ebből rögtön kilőttél kettőt, maradt a rugós. Na most maroklőfegyverből a rugós az szar. Gyenge is, nem is tartós, plusz minden lövés után fel kell húzni. Magyarán nincs olyan fegyver, ami az összes kitételnek.megfelel. De ha elmomdod mire kell úgy kicsit könnyebb lenne.
2017. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Medvére vadászni :D

Papírt juggatni 5m-ről.

Még nem tudom mire használom lehet csak dísz marad.

De az is lehet hogy becsatlakozom haverok sportjaiba és én is kapom a golyókat.

2017. febr. 3. 23:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Papírt lyuggatni 5 méterről a piacos műanyag is tud :D keret mennyi úgy nagyságrendileg?
2017. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Néztem 5500-ért egy mauser-t 20m visz. Rugós, 10-es tár. Megér annyit? Tetszeni tetszik mindig is mauser-t szerettem volna.
2017. febr. 7. 19:58
 5/15 Joe001 ***** válasza:

Elég érdekes szempontok :)

De akkor nézzük csak .

Ha olcsó , és ezen belül csak rugós legyen , az eleve nem lesz erős , így tuti hogy az fps nem fogja megközelíteni a 400 at :D

meg tudnád otthon maszekolni , de max egy tár bb után szétesne , mert kevés pénzért nem lenne minőségi műanyag.

Valamint ha ezzel szeretnél beállni airsoftos barátaid közé , nagy eséllyel többet fogsz kapni mint adni :)


De kitartást , és sok szerencsét ;)

2017. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még így is sajnálom rá a pénzt. Voltam a helyi airsoft boltban és néztem többet is. Gázos maroklőfegyver 9900ft + palack + töltény + tartalék tár meg amit akarok olyan 20000ft Ezt sokallom. Egy légpuskának jobban örülnék de az nem airsoft kategória. Még mindig nem érettem meg erre a sportra.
2017. febr. 10. 19:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát esetleg lengyel oldalon szétnézhetsz pl. taiwangun.com

Egy gázos, nem szánhátrasiklásos beretta kb 20 eurónál kezdődik, igaz műanyag, meg szállítási költség is van, de 70 euró felett ingyen hozzák. Szóval mondjuk veszel egy 50-60 eurós pisztolyt, 10-ért egy palack gázt, 10-ért golyót és kihozzák pár nap alatt. 50-60 euróért pedig már fém, szánhátrasiklásos pisztolyt kapsz, ami nem csúcsminőség ugyan, de azért nem rossz :D

2017. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kössz de nem élek vele.
2017. febr. 10. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Túl drága?
2017. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem az árról van szó hanem az értelméről.

Inkább csak túsz leszek az airsoft játékokon :D

2017. febr. 11. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!