Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brazil jiu jitsu vagy sambo?

Brazil jiu jitsu vagy sambo?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni a kettő közül.Jelenleg judozom,de lenne lehetőségem beiktatni mellé valamelyiket a kettő közül.

Ti melyiket választanátok? Versenyezni is szeretnék,mindenféle szabályrendszerben :DDD

Előre is köszönöm a válaszokat!(Hátha lesznek :D)


2017. febr. 1. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el és próbáld ki mindkettőt. Ahol jobb a társaság, melyik jobban tetszik azt csináld. Eredményes úgyis csak abban leszel amit szívesen csinálsz.
2017. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
pont amit csinálsz a judo a leggyengébb a 3 közül
2017. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi Magyar Honvéd! Körbe néztem itt az oldalon,és a Te válaszaid elég komoly hozzáértést tükröznek.Te is űzöl valamilyen küzdősportot amúgy?:)


Második,ha feltételezzük,hogy igazad van,és az enyém a leggyengébb,akkor már értheted miért tettem fel a kérdést,és miért akarom kiegészíteni az esetleges hiányosságait a stílusnak ;)

2017. febr. 2. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a sambót választanám,de ez csak az én véleményem
2017. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Űzöm és oktatom is.

Ha kifejezetten csak a testharc érdekel akkor bjj meg judo nagyon jó.

2017. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnezem mindkettot,aztan amelyik jobban tetszik :) A BJJ kozelebb van,viszont nem csak kifejezetten a testharc erdekel,ezert vacilalok a ketto kozott,mert combat samboban utes,rugas is van ugye :) Na mindegy,elmegyek kiprobalom,es meglatjuk.Koszonom a valaszokat!:)
2017. febr. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!