Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hány éves kórtól lehet airsoft...

Hány éves kórtól lehet airsoftozni?

Figyelt kérdés
Ha megkérhetem a válaszolókat értelmeset írjatok mindenhol olvastam hülyeségeket annyit tudok hogy 18 évtől nem kell szülői beleegyezés.(1 desert eaglet fogok venni és 14 vagyok)
2017. febr. 24. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Papíron (törvényben) ha jól tudom, akkor nincs megkötve, de a MASZ (magyar airsoft szabályzat- nem hivatalos) szerint 16 éves kortól (16-18ig kell szülői engedély). Mivel a legtöbb szervezett játék a MASZ szabályait követi, ezért max "illegális" játékon tudsz résztvenni.


Higy vehetsz-e airsoftot az megint más kérdés, boltja válogatja, hogy kiadják-e neked, vagy csak szülőnek.

2017. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egy_marek_saska ***** válasza:

Szia!

Interneten rendelhetsz replilát, de erősen ajánlom, hogy ne tedd! Nincs meg hozzá a fegyelmed, és a körültekintésed. Egy komolyabb (értsd: nem bazári fröccsöntött) airsoft puskával, vagy pisztollyal komoly sebesüléseket lehet okozni, pláne a szemben!


Legyél türelemmel, menj el 16 évesen egy játékra, bérelj puskát és nézd meg egyáltalán tetszik-e.

2017. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!