Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Conor McGregor meg tudná...

Conor McGregor meg tudná verni Khabib Nurmagomedov-ot, Tony Ferguson-t, Demetrious Johnson-t vagy Cody Garbrandt-ot?

Figyelt kérdés

#Conor McGregor #Khabib Nurmagomedov #Tony Ferguson #Demetrious Johnson #Cody Garbrandt
2017. márc. 1. 00:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy Floyd-al bohóckodna egy lezsírozott show műsoron, én velük nézném meg, mit kezdene.
2017. márc. 1. 00:48
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

mindegyiket meg tudná, Johnsont és Garbrandtot szinte biztos, mert nagyobb náluk.


Fergusonnál szerintem jobb, őt is verné. Khabib viszont más tészta, nem véletlenül kerüli, mint a leprást.

2017. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

visszatérve, szerintem azért kerüli Khabibot, mert azt ő is tudja, egy ki ki meccs lenne, ha állva maradna a bunyó, megnyerné, de ha lemegy a földre, az Khabib ellen eléggé szopóroller, nem biztos, hogy átvészelné


viszont ha kikapna tőle, akkor csökkenne az ázsiója, és nem tudna akkora lóvét leakasztani a Mayweather meccsen. És ez számít, a lóvé, mert a boxban még mindig sokkal több zsé van, mint az UFC-ben. boxban nincs vesztenivalója. ha kikap, akkoris teletömte a pénztárcáját, és mehet vissza az UFC-be. Ha meg nyer, akkor meg soha nem megy oda vissza.

2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyerni úgyse fog.
2017. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt mindenki egy ütésre van a győzelemtől. És ha összejön neki, mindenki vele akar majd boxolni.
2017. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nimex888 válasza:
100%

Demetrious Johnson ellen sosem játszhatna, mert nem engedélyezné számára a NYSAC veszélyes súlycsökkentés miatt. Egyébként ha azonos súlycsoportban lennének, Jonshon valószínűleg megverné. Annak az embernek a fojtásaira mai napig nincsenek ellenszerek. Cody Garbrandtet meg tudná fogn, a trash talkok teszik őt igazán naggyá. Tony Fergusonnal nagyon szoros meccse lenne, és láthattuk, hogy Mcgregor egy 15. helyezett Nate Diaztól is képes kikani, nála Ferguson sokkal jobb fojtásokban.

Nurmagomedov ellen pedig szerintem esélye sem lenne. Mcgregor a UFC arca, nem hiába szerepel midnen videojáték elején, nem hiába ő ugrik be mindenkinek elsőre ha meghallja az MMA szót. Nurmagomedov egy világklasszis birkózó, szambó világbajnok, ha a földre viszi -már pedig Conornak nem sok esélye lenne kivédeni- akkor végetért számára a mérkőzés.

2018. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!