Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miert nem hajlik a jobb csuklom?

Szilard999 kérdése:

Miert nem hajlik a jobb csuklom?

Figyelt kérdés
A jobb csuklom ha megeroltettem (megprobalok kezen jarni)akkor faj es nem is tudok kezen jarni csak probalok mivel nem hajlik be es faj ha eroltettem nem megy egesz hatra mint a bal,valyon miert van?ez sok mindenben akadalyozni fog? street workout gyakorlatokat csinalok,legalabbis probalok,kezdo vagyok de ahogy elkezdtem mar jott is a baj...szoval lenne eselyem hogy a jobb csuklom helyrejojjon?Csak akkor faj ha eroltettem vagyis nyomom hatra

2017. márc. 25. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Azt nézesd meg orvossal. Nem hiszem hogy tört volna de könnyen lehet szakadás zúzódás rándulás. Ahogy leírtad az tuti hogy valami sérülés lesz úgyhogy mindenképp menj vele orvoshoz...
2017. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!