Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft szervíz?

Airsoft szervíz?

Figyelt kérdés
Tönkre ment egy co2es beretta. Megakadt a szán és nem lehet mozditani. Az lenne a kerdesem hogy tudtok esetleg jó, megbizható airsoft szervizeket? Azert is teszem fel a kerdest mert sok helyen rasoznak + koltsegeket a hozza nel erto emberekre. Soha nem volt meg úgy problemam airsofttal, hogy elkeljen vinni szervizbe. Köszonom!

2017. ápr. 3. 09:06
 1/7 Egy_marek_saska ***** válasza:

Szia!


Hivatalos airsoft szervíz, mint létesítmény nem létezik (tudomásom szerint), általában valaki ismer valakit, aki vállal szerelést. Kérdezz körbe a helyi airosft közösségedben, hogy kit ajánlanak.

2017. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit korbekerdeztem de senkine foglalkozik umsrexel. Mindenki azt mondta h ide ne hozzak umarex pisztolyt
2017. ápr. 5. 08:32
 3/7 anonim válasza:
Én az Alle-ba a Modell&Hobby boltba szoktam bevinni a kispisztolyom, ha elromlik, nert ott is vettem. Beveszik, megnézik, és meglátják, hogy mit lehet tenni. (Multkot alkatrészt cseréltek benne)
2017. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oket hovtam legeloszor
2017. ápr. 5. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg neten, youtubeon próbálj rákereseni, hátha másnak is volt ilyen gondja.
2017. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az airsoftdoki a legjobb az országban, keres rá neten. Őt mindenki csak dicséri.
2017. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő se tudta megcsinálni :DDD és tudjátok mi a legviccesebb? Az hogy apám megtudta csinálni nekem:Dd szoval ennyit a magyar airsoft szervizeknek
2017. ápr. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!