Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vasárnap gördeszkán meghúztam...

Vasárnap gördeszkán meghúztam a bokámat, jövő hétvégén viszont ki akarunk menni a haverokkal az extrém pályára. Lehet két hét pihentetés után húzódott ínszalaggal ilyen helyre menni vagy nem ajánlott?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Sérülés és sérülés között rengeteg különbség van.

Nekem múlthét csütörtökön kiment a bokám futás közben, teniszlabda méretűre dagadt, a doki azt mondta 2 hétig full pihentetés, semmi sport, és 4 hét bokarögzítő. Szombaton-vasárnap már röplabdáztam vele, persze rögzítőben. Arra számítottam, hogy még nagyobbra dagad, de nem, épp elenkezőleg, pár napja már teljesen normálisan néz ki.

Szóval szerintem pihentesd a napokban, ha be van dagadva jegeld, polcold. Aztán meglátod mennyire javul, te érzed, hogy mit és mennyire tudsz vele csinálni.

2017. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem előtte 1-2 nappal nézd meg, hogy mennyire jött helyre a lábad néhány egyszerűbb trükkel. Ha szokásosan bírod, akkor szerintem nem lesz probléma.
2017. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!