Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ilyen tényleg van, hogy ha...

Ilyen tényleg van, hogy ha valakit orrba ütnek, felmehet az orrcsontja az agyába? Vagy ez csak mítosz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezhet.

De ehhez azért kell már szerintem képzettség, pontosság és szerencse. Ha már csak kicsit másabb szögben találod el akkor el is rontottad. És azért azt biztos tudod hogy egy verekedésben nem egy helyben állunk, ráadásul egy képzetlennek még az is gond hogy egyáltalán ököllel arcon találjon valakit éles helyzetben.

2017. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség.Nem hiszem el,hogy van ilyen.Jó,hogy nem már a fejünk esik le
2017. ápr. 11. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ha egy Tyson jókor jó helyen talál el egy 60 kilós senkit.
2017. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De olyan nincs,hogy valakit az iskolában az osztálytársa orrbaüt és felküldi az orrát az agyába?
2017. ápr. 11. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Ehhez kell azért tudás (küzdősport) de még akkor is rohadt nagy szerencse és precizítás.

2017. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először egy egyenessel el kell törni az orrnyerget és utána egy felütéssel azt a csontot odabikázni. Az a baj vele, hogy az orrnyereg eltörése után vége a harcnak és nincs alkalom még egyet felütni. De amúgy működne.
2017. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

mítosz.

több dokumentum film is foglalkozott már vele.

2017. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem tudom. De szerintem ki ne próbáld!!!
2017. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Igen, bár a torkonütés hatásosabb
2017. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!