Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek összejön idén a...

Szerintetek összejön idén a Floyd Mayweather - Conor McGregor (UFC) bokszmeccs? Kit tartatok esélyesnek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelmű hogy Mayweather.
2017. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha boksz akkor nem kérdés, hogy Mayweather. Ezt mindenki tudja, McGregor is, de arcoznia kell, hogy el tudják adni a meccset. Ha nem nyomná a szöveget amit szokott akkor nem lenne annyira eladható mint így lesz. Közben biztos tisztában van vele ő is, hogy bokszmeccsen esélye sincs. K1/MMA/utca egyértelmű McGregor, de boksz sansztalan. Szerintem... aztán lehet meglepődök, ki tudja. :D (örülnék neki egyébként)
2017. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Aug 26!!
2017. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
McGregor fog nyerni, aztán Khebabot is elveri oroszországban.
2017. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy valamennyire lezírozott meccs lesz.

Tui, hogy belefoglalták a szerződésükbe, hogy nem lehet K.O. legalább a 10. menetig.

Egyértelműen nagy hőbörgés lenne, ha pl.: a 4. menetben véget érne ez a történelmi meccs.

2017. júl. 12. 01:14
 6/21 A kérdező kommentje:
lezsírozott*
2017. júl. 12. 01:14
 7/21 anonim ***** válasza:
2017. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mayweather 173cm, Conor 175... Ja, kétszer akkora... :D Csak a nagy vörös lófeje miatt tűnik nagyobbnak. Amúgy semmit nem jelent mekkora, Mayweather nem egy BOKSZOLÓVAL bunyózott már aki nagyobb volt mint ő, mindet megoldotta, Conor könnyebb lesz neki mivel ő nem is bokszoló. Ez nem bokszmeccs lesz, ez egy bankrablás lesz amit közvetít a TV. Már előre látom a cirkuszt amit az emberek le fognak tolni a meccs után hogy milyen szar volt. Mayweather úgy veri szarrá ezt az ír gyereket ahogy csak akarja.
2017. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A 2x akkorát nem csak magasságra lehet érteni... De ez szerintem nem 2 centi különbség, a láb/hüvelyk mértékegységet amúgy is hülyén szokták átváltani, sokan simán 6 lábnak mondják magukat az egyszerűség kedvéért, sokszor a 180-at alulról súrolják.

[link]


Mondjuk azt nem néztem, hogy milyen a feje, meg hogy milyen szép. Nem vagyok meleg.

2017. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor mire? Súlyra? 154 fontban lesz a meccs, ugyanannyi lesz a súlyuk, legalábbis a mérlegelésen biztos, akkora különbség meg nem lesz a bunyó napján sem hogy az számítson valamit. Annyi mondom hogy Conornak akkora feje van mint egy lónak ezért tűnik nagyobbnak. Meg valamivel masszívabbnak is tűnik, de Berto is szarrá volt gyúrva Mayweatherhez képest, semmit nem számított, most sem fog.
2017. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!