Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miféle védőöltözet szükségelte...

Miféle védőöltözet szükségeltetik paintballhoz? Most azokra gondolok, amit nem fognak nekem biztosítani a pályabérlés során.

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 18:54
 1/10 anonim válasza:
Kapsz egy sisakot a fejedre, szemvédő és mehetsz, a többi nem kell. Ez paintball ,úgy érdekes játszani ha fáj ha eltalálnak, ettől izgalmas.
2017. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyi? Semmi más nem kell? Mondjuk én gondoltam olyanra, hogy herevédő pl., vagy csak én gondolom túl?:)
2017. máj. 6. 17:57
 3/10 anonim válasza:
Maszk ami kell semmi mas
2017. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2017. máj. 13. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vittem herevédőt és pont tökön is lőttek, szóval mákom volt. :D
2017. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek...:) S ha nincs rajtad akkor mi van?:) Hol lehet olyat beszerezni?
2017. máj. 14. 11:49
 7/10 anonim válasza:
Nem lönek tökön, ha tudsz taktikázni, alap beállásokat tudod, mint amint például a katonaságnál oktattak annó, de azért nem árt egy himbilimbi védö.. Sisakot, testpajzsot fogtok kapni. Sapkát vigyél, amit fordítva tegyél fel magadra, tehát a napellenzö része legyen a nyakadnál, hogy ne löjjön senki nyakon. :) Hidd el, az is fáj. Jó játékot!
2017. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!:) De ilyen himbilimbi védőt hol lehet beszerezni vagy mit érdemes oda tenni?:D
2017. szept. 24. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor voltam paintball-ozni és viszonylag sokan voltunk 15+ és senkit nem lőttek tökön...szóval szerintem ez ritka.

De szuszpenzor a herevedő rendes neve,és bármelyik sport boltba lehet kapni.


Ahol én voltam ott kaptunk kesztyüt is de ha jót akarsz akkor vigyél sajátot.

2017. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, rendben és köszönöm szépen a választ!:)
2017. okt. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!