Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mikor érik meg valaki rá hogy...

Gorilla86 kérdése:

Mikor érik meg valaki rá hogy egy spartan race beast-t teljesíteni tudjon? Honnan tudom mikor készültem fel? Teljesítettem nemrég a veszprémi sprintet és nagyon megtetszett az egész.

Figyelt kérdés
Szeptemberben indulni akarok egy egész trifecta hétvégén de nem tudom hogyan készüljek. Számomra az edzés az a napi 10 óra kemény fizikai munka. És jelenleg 3-szor járok el futni hetente. Hétköznap 2x 4-5 km. Hétvégén egyenlőre 10-12 km de ezen idővel emelek mivel mint tudjuk a beast 20+-s. Ami miatt parázok az az hogy szombat délelőtt (9:30) indul a beast, majd szombat délután (15:30) a sprint és vasárnap délelőtt a super része a spartan race-nek. Tehát a beast-t teljesíteni kell 5-6 órán belül hogy tudjak szusszanni a délutáni sprintre 1 órát legalább.

#trifecta hétvége
2017. máj. 3. 21:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!