Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát vegyek?

Milyen deszkát vegyek?

Figyelt kérdés

Hosszabb távokat mennék vele és ezzel nem trükköznék,arra van másik deszkám. Penny bordot vegyek vagy egy másik fajtát (ennek nem tudom a nevét) aminek a felülete olyan mint a rendes gördeszkának,de nagyobbak a kerekei meg kicsit talán más az alakja.

Méret ezekből van? Én 172 cm magas vagyok és kb 60 kg. Ha van akkor mekkora kéne?

Tatabánya és Tata közelében melyik boltban lehet kapni és kb mennyibe kerülnek.



2017. máj. 12. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
cruiser-re gondolsz valószínűleg,garagestore-ban lehet kapni elég nagy választékban 30K felett,vagy decathlonból rendelsz olcsón akár és veszel bele egy normális csapágyat,így kb kijün 20K-ból ,de kb bármelyik skateshopban vehetsz de ami nem ilyen kis ratyi pennyboard az 30ezer feletti ,Tatabánya közelében tudtommal nincs ilyen bolt,de lehet hogy van.
2017. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A cruiserre gondolsz szerintem is.Sajnos nem vagyok magyarországi és azt se tudom hol van Tatabánya :D de Győrben ott van a Garage Store,ott foglalkoznak ilyennel,bár már évekkel ezelőtt voltam ott utoljára de biztos működik még az üzlet :D Én netről szoktam rendelni,minőségi oldal: [link]

Remélem segítettem!

2017. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. máj. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!