Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkát szeretnék venni,...

CsBeni25 kérdése:

Gördeszkát szeretnék venni, de nem tudom hogy milyen lenne nekem jó?

Figyelt kérdés
15 éves,44-es lábú fiú vagyok. Longboardom és Cruizerem van de most egy komplett deszkára is be szeretnék ruházni.A rá szánt összegem makszimum 25000 Ft körül. Kisebb-nagyobb trükkök elsajátításához és közlekedéshez kellene.Tudnátok adni tanácsokat esetleg konkrét deszkát ajánlani ? Köszönöm!

2017. máj. 31. 17:22
 1/3 anonim válasza:
Én is 15 éves vagyok és 44es lábú. Én ajánlanám h nézd meg a deszkak.hu honlapot ott fogáz találni olyat ami belefernek a 25 ezerbe. 8.25"-nél szélesebb deszkát ne vegyél mert azzal már nehez lesz trükköket csinalni
2017. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


[link]


Példának itt van 2 deszka mindkettő profi deszka. Szerintem 18 ezer forint alatt ne vegyél deszkát mert azok már nem lesznek ugyan olyan jó minőségűek.

2017. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fannta01 ***** válasza:

Én egy decatlonos deszkával kezdtem és szerintem kezdésnek teljesen jó. Aztán ha már komolyabban megy akkor vegyél drágábbat. Sok szerencsét! :)

16/L

2017. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!