Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek milyen tapasztalata van...

Csicsky kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a Rayboard-dal?

Figyelt kérdés

A Rayboard egy Caster Board megoldású gurulós sporteszköz. Itt írnak róla:


[link]


[link]


Most akkor ez a négykerekes megoldás arra szolgál, hogy kezdők is tudjanak vele menni akik számára még gond az egyensúly megtartása? Ha igen, akkor kellő gyakorlat után, amikor már nincs szükség az oldalsó kerekekre, ezek eltávolíthatók és akkor rendes Waveboard módjára használható? Van ezzel valakinek valamilyen gyakorlati tapasztalata? Ha igen, milyen? És hol sikerült beszerezni és mennyibe került?



2017. jún. 18. 18:25
 1/7 $$$$$ ***** válasza:
Ez egy waveboard amire rávan szerelve két oldalsó kerék 😂😂😂. Waveboardom már kb. 2 éve van. Azt szeretem . Ez se lehet rossz szerintem :) . De én maradok a a klasszikus waveboardnál. Nem kell rá az a plusz két kerék XD . De ha tetszik akkor vegyed :D
2017. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!


Közben találtam egy svájci honlapot ahol szintén írnak róla (a teljes neve: Rayboard Wings 2 in 1 Skateboard):


[link]


Most már csak az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám beszerezni.

2017. jún. 19. 08:24
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
Hát ezt már nem tudom. Neten keresgélj hátha találsz valamilyen külföldi oldalon. De szerintem Magyarorszagon nem igen kapható még...
2017. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
Na tudtál venni ? :D
2017. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos egyelőre nem sikerült vennem. Azon a svájci honlapon egy használt Rayboard eladását kínálják, ami még nem lenne olyan nagy baj (csak éppenséggel Svájcból utánvéttel venni...), írtam is az illetőnek, hogy mondja meg, hogy ő hol vette, de nem kaptam választ. Akkor ezek szerint egyenesen Kínából kellene megrendelni?
2017. júl. 1. 15:24
 6/7 $$$$$ ***** válasza:
Hát lehet :/. Majd írj ha tudtál venni ,illetve ha tudsz waveboardozni akkor hogy ahoz képest milyen,jobb-e vagy rosszabb :D .
2017. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Waveboard Wings 4.0 néven is ismert:


[link]


Ezekkel hogyan lehetne átküldetni Magyarországra utánvéttel?

2017. aug. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!