Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkások! Kezdőként sokat...

Gördeszkások! Kezdőként sokat estetek?

Figyelt kérdés

Most fogok venni deszkát, teljesen kezdő vagyok. Érdekelne hogy nektek milyen volt a kezdés, mennyit estetek, milyen gyorsan fejlődtetek? :)

17/L



2017. júl. 4. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromba gördeszkáztam, akkor nem nagyon estem, mostmár 1 trükött megpróbálok egyböl kimegy a deszka alólam xD, amúgy longboardal az az izé, hogy mész vagy 20-30-al és jön szembe 1 teher autó azt tudod tenni, hogy felesel..
2017. júl. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
8-szor tört el a kezem de megéri :D a végén full profi leszel mehetsz versenyre :D
2017. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem estem sok kicsit én annak a híve voltam hogy egy évben kétszer de akkor az az esés esés legyen xD

Kétszer egy évben de még látszik a nyoma. Ne rettentsen el :D én is most vagyok 17 és megkaptam sok helyről hogy bazinagy vádlim lesz ami nem nőies de csak egy olyan hobbit kaptam ami bármikor ki tud kapcsolni

2017. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem a penny boardom egy olyan két hónapja van meg. Nem vagyok profi, egyenlőre még trükközni se próbáltam. Azóta csak egyszer estem el (mert átmentem egy meggymagon😂😂), de az se volt nagy esés. Csak reflextől függ az egész, tudni kell, mikor kell leugrani a deszkáról ha úgy adódik. Egyébként nagyon tudom ajánlani a penny boardot, nekem kicsi van, de csak a kis lábam miatt, 40-es mérettől már érdemes nagyot venni szerintem. Remélem tudtam segíteni😉
2017. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tegnap vettem egy sima gördeszkát, 37-38-as lábam van, szóval bőven elférek rajta... Ezelőtt ha valahol próbáltam deszkázni, sose ment, nem bírtam egyensúlyozni. Tegnap hazahoztam, egy óra alatt simán ráéreztem és biztonságban is érzem magam rajta :D Szerintem nem lesz gond :)

2017. júl. 8. 19:12
 6/8 byus1212 válasza:
100%
Elősször bemelegítésnek ne vegyél valami hú de drága deszkát😃. Én penny boardal keztem (még meg is van) 1szer estem olyan tragikusabban de az a seb már sose fog eltünni. A Pennyvel az a gond,hogy akármin átmész vele (meggymag,kő elég ilyen kicsi kő is,bukkanó elég kis bukkanó is, faág,
2017. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 byus1212 válasza:
*elveszted az egyensúlyod vagy esel.. Szval ésszel :)
2017. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 shofia válasza:
Én még nem estem a Longoardommal. Az első napomon estem vele majdnem, de tényleg csak majdnem. Aztán minden egyes nap valami újat tanultam. Azóta elég jól megy. Szóval én elég gyorsan fejlődtem
2017. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!