Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Haro vagy Mongoose BMX-ről mi...

PartyRock kérdése:

Haro vagy Mongoose BMX-ről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
BMX-et vennék de kezdő/haladót és valószínüleg dirt-en is használva lenne. A kérdés pedig abból adódik hogy minden 2. használtan eladó BMX az Haro vagy Mongoose.

2017. júl. 11. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt ajánlom ha súlyzózni akarsz, ha bmx ezni akkor egyiket sem.
2017. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál mondani 1-2 márkát amibe érdemes gondolkodni?
2017. júl. 12. 20:54
 3/4 anonim válasza:
Egyik sem. Ez egy fa.szság hogy kezdőnek mongoose, salt, mali es tarsai kellenek! Inkább velvart, cult, total, colony stb mert kezdokent sokat fogsz esni, sza.rul erkezel ami a biciklinek nem tesz jot de a jobb markak azert birjak!
2017. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én wtp párti vagyok, de persze az sem mind1, mire akarod használni... bmx ezésre oké... de annak is vannak irányzatai... én pl flatlandezem már 15 éve, arra nekem tökéletes volt egy haro f3 is anno az alapokhoz. Pedig visszagondolva az egy nagyon ócska bringa volt.
2017. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!