Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El akarok kezdeni kick boxolni?

El akarok kezdeni kick boxolni?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben akarok kick boxolni lehetőleg itt a városban,nagyon várom már,jelenleg 85kg vagyok,eléggé izmos és kötött,nyújtok rendesen edzés után de nem vagyok valami hajlékony,és eléggé lassúnak is mondanám magam,de erő az van bennem.Gondoltam hogy olyan 80kgre lefogynék,hogy tisztára szálkás legyek,alig legyen rajtam zsír,sportkajáláshoz értek,anatómiához is konyítok egy nagyon minimálisat.Mire számítsak az első pár edzésen?Milyen szokott lenni a közeg?Mellette folytatnám az edzőtermi edzést is,annyi,hogy beiktatnék még több nyújtást,napi szinten 1 és fél óra,hamar meglenne a látszatja?Elszánt vagyok és nagyon akarom ezt csinálni.
2017. júl. 12. 17:21
 1/4 anonim válasza:
Én kempora járok elég kemény plusz én úgy mentem oda hogy előtte nem volt közöm küzdősporthoz, aminek meg is ittam a levét mert kb az első10 edzésen elisvertek mindig gondolom kick boxnál is úgyvan hogy be kóstolnak mit tudsz aztán hagyszoljon xdd
2017. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit szólnék, hogy az elején ha sól nyújtassz másnap menni alig fogsz bírni :'D
2017. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nagyképű ne légy, mert a gyúrósok általában azok, el is verik őket.
2017. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 palilaci ***** válasza:

Sparring altalaban elso par edzesen nincs.

Nalunk kb 30 perc volt a bemelegites, nyujtas aztan paros gyakorlatok voltak. Eloszor combosokat kellett rugni 40et parnara, aztan csere es a partner. Aztan jott a terdeles (en kick/thai box keverekre jarok, mert K1 es MMA versenyzok vannak nalunk) egyeb rugasok. Majd zsakolni kellett, kombokat csinalni, lengyelbox. Persze minden idore, 1 perc alatt 100 utes stb. Aztan volt levezetesnek futas es ennyi. Az edzes masfel ora volt. Idovel van sparring, de nem veretik ossze a kezdoket a haladokkal.

Egyebkent szinten "gyurtam", aztan eroemeles ment. En judoval kezdtem, ott a sarga ovesek ellen ert valamit a nagyobb tomeg es ero, de haladobbakkal szemben nem. Az ilyen alloharci stilusoknal meg ennyit se. Az eronleti resz egyebkent nem nagy cucc, nem is ez a lenyeg szerintem, hanem maga a technikai, sparring resze

2017. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!