Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek az UTE...

Mi a véleményetek az UTE Torna szakosztályról? és a férfi szertorna TRAMPOLIN (gumiasztal) szakágról?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok fiú és már vam tapasztalatom a lólengésben több világversenyen voltam első helyezett csak abba kellet hagynom.

ezek a szakágak érdekelnének férfi szertorna TRAMPOLIN (gumiasztal)de különösen ami nagyon érdekelne az a TRAMPOLIN.

engem azok a szakágak érdekelnek amiket írtam, minden érdekelne milyen az edző milyen az edzés meg milyen korosztály jár oda? milyenek a körülmények? csoportosak az edzések vagy egyéniek? mennyibe kerül havonta az edzés? mikor és hol vannak az edzések? a férfi szer tornára járhatok szerintetek 14 évesen? meg ha tudnátok linked vagy elérhetőségeket küldeni más Budapesti gumiasztalos sportklubról azt is meg köszönném.



2017. szept. 6. 02:27
 1/1 anonim válasza:

Ezen az oldalon van elérhetőség:www.utetorna.hu" [link] fel mérnek és elmondják h melyik csaptba kerülsz ha felvesznek felvesznek ha nm nm


És igen csoportosak az edzések



Ha verseny szerűen szeretnél járni akk azt hamarabb kellett volna elkezdeni, ha csak hobby szinten szeretnéd akk bármikor

2022. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!