Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a madárruhás...

Mit gondoltok a madárruhás bázisugrásról?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 16:30
 1/2 anonim válasza:

Én értem,hogy sokaknak izgalmas,örömet okoz stb.,de mindent egybevetve szerintem az élet értelmetlen és indokolatlan veszélyeztetése.Semmiképpen sem próbálnám ki.Ha te ezt tervezed,mindenképpen felejtsd el.Keress más izgalmas,de biztonságos elfoglaltságot.Kell,hogy legyen.

Az extrém sportok szerintem ebből a szempontból olyanok,mint a cigaretta,a drog,az alkohol.

Legyünk tisztában az ÉLET értékével,nagyon-nagyon ,annál is jobban becsüljük meg,ne tegyük kockára,ha nem muszáj.És extrém sportban igazán nem létszükséglet kockáztatni,nem igaz?

2017. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit késői, de hozzáértőbb hozzászólásom a következő.


Szep dolog! De iszonyat nagy tapasztalatot igènyel! A minimum hogy 200ejtőernyős ugrásodnak lennie kell és elég jó érzékedek hozzá, hogy ne peregj mint a nyárfalevél, hanem repüld a ruhát.


Biztonság: "a szabályokat vérrel írták, ha betartod, nem következik be tragédia" tartja a nagykönyv.

Teljes mértékben jól biztosított folyamat egy ugrás. ha betartod a szabályokat! Habmásnem, a póternyőd tuti kinyílik!


Akik az ilyenekben az életüket vesztik, többnyire "ázadó úttörők"

Akik a határokat feszegetik! Tisztelet nekik, amiért tanulhatunk a hibájukból.


Ha még érdekel a dolog, ne add fel!

febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!