Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek gáz ha van neve a...

Szerintetek gáz ha van neve a gördeszkámnak? :D

Figyelt kérdés
Már megvan egy ideje, de csak most jutott el az agyamig több hónap után, hogy ez nem e gázXD láttam 1 hasonló kérdést itt, azthittem már csak én vagyok ilyen morbid:D ti elszoktátok nevezni a dolgaitokat?:D Ha igen minek?

2017. okt. 1. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem😂 hany eves vagy?😂
2017. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennek mi koze az eletkorhoz? Nem fogom ilyen kerdeshez kiirni mert feleslegesxd egy felnott ember is csinalhat ilyeneket, nem csak egy kisgyerek..
2017. okt. 1. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Uristen ne harapd le a fejem, csak megkerdeztem
2017. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oke, csak ezt ugy irtad le, mintha azt vontad volna le rolam, hogyha egy ilyen kerdest kiirok, akkor nem lehetek tobb9-nel:D
2017. okt. 1. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ugy gondoltam, en se 5 eves vagyok hanem 19😂 szoval nem hinnem hogy ez gaz lenne
2017. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy 16 vagyok:D szerintem aranyos dolog, ha valaki elnevezi a dolgaitxd
2017. okt. 1. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Na csak elarultad:D miket nevezel meg el?
2017. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem hiszem hogy bárki elítélne emiatt. XD:D Lol Xoxo:"D
2017. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem yo. :) Nincs vele baj:) Te ilyen nemtom ilyen gondoskodó vagy nemtom milyen lélek vagy:) Neked minden és mindenki fontos. Szerintem ez aranyos, és picit vicces:)
2017. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nyugi, az enyémnek is van neve, sőt, neme is :D

Legjobb barátnőmnek van egy rolija meg egy deszkája, a rolit meg a deszkámat együtt vettük és ők hárman egy családot alkotnak XD

Szóval szerintem nem gáz, de ha mások szerint az, akkor legalább nem egyedül vagy gáz :D

2017. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!