Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Longboardok vennék, segítséget...

Longboardok vennék, segítséget kérek. Milyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok elhatároztam,hogy veszek egy longboardot viszont lövésem sincs milyet. Az ára ne legyen 70fölött és ne is egy ilyen dechatlonos szar legyen! Igen,tudom,hogy van a HHL csoport facebookon de első körben itt próbálkozom. Használata sima cruisingolás lenne egy két lépkedéssel! 15L 163cm 52kg és a lábam 36-os. Milyen FAJTA,MÉRETŰ,MÁRKÁJÚ deszkát ajánlotok?? kérlek titeket inkább alapinfomációkat írjatok első sorban persze linkeket is várom! Előre is nagyon nagyon köszönöm!!

2017. okt. 5. 17:07
 1/1 leyyla9 válasza:

Szia!Az én első longboardomat most nyár elején vettem.Utána néztem alaposan,hogy mi a fontos,stb.És igazából azt vettem észre,hogy lap stílusának a szempontjából majdnemhogy mindegy,hogy mit veszel.Én a longboardomat úgy választottam ki,hogy megtetszett és ennyi :D Meg hát azért nyilván utána néztem.

Azt kell egyedül figyelembe venned,hogy hogyha csak cruisingolni,meg egy kicsit lépkedni akarsz,akkor szerintem 90-100 cm-es is jó.Vannak még ennél sokkal nagyobbak is,egyébként,csak azokkal már nemigen kényelmes városba cruisingolgatni.Meg azt vedd még figyelembe,hogy legyen grip tape(amin állsz) a deszkán,mert ha nincs akkor csúszni fog a lábad rajta.Az én deszkámnak a lap típusa drop down.Az egy kicsit jobban ,,rá simul" a betonra.Mentem már pintail stílusúval isegy kicsit(az úgy néz ki,mint egy szörfdeszka) és nekem az azért nem tetszett,mert (úgy vettem észre)mintha kevesebb kátyún ment volna át.Gondolom a típusa miatt.Mert (mint már leírtam)az enyém olyan mintha rá simulna a betonra,ezáltal több kátyún is át megy.

Szóval én inkább ezt a drop down-t ajánlanám,mert ez (azt mondják)hajlékonyabb is,meg nem olyan ,,merev".

A deszkak.hu oldalról rendeltem,és nagyon imádom ezt a deszkát :) Már járkálok is rajta,meg tanulgatom a trükköket is és nagyon strapabíró.

Itt a linkje a webshopnak:


[link]

Remélem jó a link,és hogy tudtam egy kicsit segíteni :) Meg azt is remélem,hogy nem baj hogy ilyen sokat írtam:D

15/L

2017. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!