Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek az jo h veszek...

Szerintetek az jo h veszek 100 whey professional és ennék mellé sok rizst v jumbo is jo lesz?

Figyelt kérdés
És melyek a legjobb minöségü fehérjék tojás, tej,szója v tejsavó?
2010. jún. 2. 18:36
 1/7 clint ***** válasza:

ha edzés után azonnal tudsz rizsezni okés. Csak azért nem mondom, hogy rakj szölőcukrot a wheybe mert azzal elb..od az izét ami azért frankó. Ha van pénzed vehetsz jumbot de sztem pénzkidobás, a nagy része szénhidrát...


a tejsavó a legjobb, és a tojás...

2010. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most jumbo profot eszek, kicsit szar az íze, meg nagyrésze őrölt zabpehely. Valamennyit biztos használ.

Előtte Volumass 35 Pro volt, az nagyonjó, rengeteget nősz tőle, viszont tele van csokidarabokkal amit érdemes leszitálni belőle.

Ezekben több cucc van mint a fehérjékben, bár ha abból iszol duplaadagot, és eszel mellé rendesen sok szénhidrátot, akkor nőhetsz.

Am a legjobb fehérje a tejsavófehérje-izolátum, azt hiszem.

2010. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:

Szia az első vagyok.. A másodikra reagálnék... a tejsavó izolátum csak edzés utánra jó, napközben elvileg nem...

Legalábbis nincs sok értelme, mert túl gyors felszívodásu, és sok mehet kárba, míg az edzés után pont emiatt célszerü...

Amugy amit irtál a Jumboról pont arra értettem, hogy pénzkidobás... Egy kiló zabpelyhet vehetsz 300 ftért..

a fehérje meg alig van benne, szóval, ha külön veszed olcsóbb...

2010. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok, tudom h pénzkidobás a tömegnövelő ebben a formában, de lusta vagyok fehérjét dextrózzal meg maltodextrinnel keverni :D Éppen ezért kézenfekvő megoldás :)

Am a jumbo prof 162 g-os adagjában 52 g fehérje van, az nem túl kevés. A volumass 35 prot másfélszeres adagban ettem, abban is 52.5 g fehérje volt úgy.

2010. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:

A VOLUMASS JÓ ÖTLET VOLT IGY, MAGAM IS IGY ETTEM EGYKORON...

MIÉRT VAGY LUSTA???

FOGOD A VOLUMASSOS DOBOZT VAGY VÖDRÖT, VAGY AMI ÜRES ÉS EGY KILÓ FEHÉRJÉHEZ HOZZÁDOBOD AZ EGY KILÓ DEXTRÓZT MEG AZ EGY KILÓ MALTOT, DE AMUGY HA VAN LOVÉD NEM GÁZ, MERT IGYIS KAJÁRA KÖLTESZ....

DE A VOLUMASS JOBB MINT A JUMBO AZ TUTI...

2010. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 3. 18:37
 7/7 anonim válasza:
Szerintem simán hozzákeverheted a whey pro-hoz, kinem szarja le, hogy milyen az íze.. a rizs meg szerintem túl lassan szívódik fel így edzés után, szal a dextróz előnyösebb lenne.
2010. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!