Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok december 24. Van és iszonyatosan fáj a fogam, a fogorvos nem csinál vele semmit. (lyukas). Ibuprofen allergiam van ezért nem sok fájdalomcsillapítót vehetek be. Eddig algopyrint vettem de már nem használ. A fogam miatt fáj már a fülem, fejem, és a mandulam is mit csináljak?

14/L



2017. dec. 24. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom miért ebbe a kategóriába rakta
2017. dec. 24. 13:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kórház. Még mielőtt tényleg annyira fáj, hogy elolvasni se tudod ezt a kommentet.
2017. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti nem akarok kórházba karácsonyozni, most tantum verdevel oblogettem és most picit jobb, valami házi praktika?
2017. dec. 24. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én dolgozom. Ahhoz képest a kórház jobb, pláne, ha meg is gyógyítanak. Nincsen házi praktika, ha rosszul vagy, akkor orvos, a fog rohadtul tud fájni.
2017. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És minél tovább halasztod, annál nehezebb lesz kezelni.
2017. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegfűszeg is hatásos lehet , de kéne az ügyelet .
2017. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ügyeletre muszáj volt mennünk mert elfogyott az algopyrin és azt csak receptre adnak, írták fel és ennyi
2017. dec. 24. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!