Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A napozin szedésével várható...

A napozin szedésével várható előnyös/hátrányos hatásokra lennék kíváncsi!? Nem kúraszerűen több 100 db-ot, csak kipróbálásképpen gondoltam. (190vagyok és 70 kg. ezért gondoltam hátha segítene. Írjatok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Segíteni segit viszont ha abba hagyod a szedését akkor nagyon gyorsan vissza fejlődsz. A napozin az nem táplálék kiegészitő.
2010. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek a máját tönkretette, és besárgult...
2010. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 clint ***** válasza:

Mível szteroid, mindenképp utókúrát kell csinálni...

Attól függ mennyi idős vagy, és milyen a hormonrendszered, ezeken múlik mennyire fog káros lenni neked...

2010. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Akkor csak ha kipróbálom is elég káros ?:/

2010. jún. 5. 17:39
 5/15 clint ***** válasza:
100%

igen... pl pár év múlva gyereket is akarsz... Nos ez kihathat rá... 17 évesen a hormonjaid kb úgy működnek, mintha én most 25 évesen szedném a napot... Tehát napo nélkül is frankón és tartósan fejlődsz... Ha mégis kipróbálod fennál a veszély, hogy herezsugorodás, pattanások (gennyes eltünthetetlen), korai kopaszodás, impotencia zavar, mellszövetnövekedés, nőies jegyek, stb... Tehát abba gondolj bele, hogy a naposim, anabol, dianabol, danabol, methandion stb szteroidok egy tablettája 400% kal növeli a férfihormon szintet.. Egy tabletta!!! Ami külsőleg bevitt hormon!!! Teneked 17 évesen maximálisan 100% ban pörög a hormonrendszered, amin felül már rohadt káros, még ha pár 10százalékkal emeled, akkor képzeld ha 400%-kal... Miután abbahagyod a szedést, a szervezeted hormonrendszere iszonyuan lecsökken, nem áll vissza a normálisba, mível bevittél külső hormont...

Ilyenkor szoktak útókúrát csinálni, ami négy gyógyszerből áll és egyiket szúrnod kell... de még igysem ugyanolyan lesz mint volt, de még mindig jobb, mintha nem csinálnál... Ha érdekel leirom miket szerezz be utókúrának, de nem javasolt a szteroid, ilyen fiatalon főleg, egyébként az izom a naposim kúra végén teljesen lemegy, zsírréteg marad... Kivéve persze ha testépitő módon táplálkozol...

Ha

2010. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sokat segítettél!
2010. jún. 5. 18:49
 7/15 clint ***** válasza:
nincsmit szivesen
2010. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ehhez még jön, hogy a tabikat 17-alfa alkalizálással védik, vagyis "szándékosan" mérgezik a májad, hogy az enzimek ne bontsák le a szintetikus hormont. Véleményem szerint pont emiatt csak kiegészítésként ajánlott, kis mennyiségben, az injekciós kúrákhoz. A kipróbálom, nem kúra szerűen szedem dolgot meg főleg felejtsd el!
2010. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

Amúgy ezt a próba dolgot, amiatt gondoltam, mert 3-4 ismerősöm kipróbálta, semmi gond nem volt, és elég szépen fejlődtek. De én inkább nem kockáztatok. Veszek JUMBO-t :)

2010. jún. 6. 07:48
 10/15 clint ***** válasza:
100%

az hogy néhány haverod kipróbálta, és azt mondták nincs gond nem biztos, hogy igaz, vagy hogy később nem lesz gond...

Ráadásul a helyzet az, hogy a napozim már a leggyagyibb szteroidok közé tartozik és magyarországon nemegyszer láttam már amolyan feketepiaci naposimt. Számtalan formában van még, ANabol, Dianabol, Danabol, Methandione mind ugyanaz, csak más országból, és mindet hamisitják...

A naposimot csak eredeti patikai formában kellene szedni, amire már semmi biztositék nincs, kint románban a piacokon is árulják a gagyit, sztem onnan van magyarban a legtöbb..

Az eredeti napo is mérgez akkor milyen lehet a hamis??

Szteroidokhoz ne nyulj, és ne Jumbot vegyél hanem volumass35-ot vagy weight gainert... A jumboban nagyrézst zabpehely van, amit te is megveszel boltból olcsobban...

2010. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!