Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok ajánlani airsoft...

Banda4 kérdése:

Tudtok ajánlani airsoft pisztolyokat?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy realisztikus legyen, maximum 30ezer ft keretem lenne rá,és gáz tárasnak kellene hogy legyen, nem nagyon értek hozzájuk, de még airsoft fegyverrel nem löttem, de szeretnék egyet

2018. jan. 20. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És amúgy hogy működik a fegyver újratöltése? Marmint a gázt hogy tudom beletölteni és hol tudok venni? Vagy hogy müködik az egész?
2018. jan. 20. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali! taiwangunról nézz egy kjw-t. A gázok: két féle: co2 patron, green gas/propán palack. A greengasos-at a tár aljába a palacknak a szelepével fejjel lefele kell tölteni, hogy a benne lévő szilikon olaj belemenjen. A co2-esek meg 12grammos patront kell belerakni a tárba.

Itt nézz körül:


[link]


a szállítás 10 euró, vegyél hozzá gázt:


[link]


És 0.20grammos bb-t, kizárólag 6mm-eset!


[link]


És nagyon fontos a szilikon olaj, amivel tisztítod, és olajozod!


[link]


Kezdésnek és első fegyvernek a green gas-os megfelel, ugyanis kevesebbet kell szilikonozni a co2-hoz képest, de csak kb. 5 fokig mükszik. A co2-es a hidegebbet is bírja! Ha green gas-t akarsz akkor green gasra kialakított tárat kell venni. Ha co2-őt akkor arra kialakítottat. Ha veszel egy gbb (gas blow back= szánhátrasiklásos pisztolyt) akkor oda lesz írva, hogy milyen tárat kapsz hozzá. Egy pisztolyhoz lehet csak greengas-os tárat lehet használni, de van olyan amihez csak co2-őt! De vannak olyan kivételek amiknél mind 2 használható pl: KJW


Itt van két videó a taiwanguntól a pisztolyok gázzal megtöltéséről és szilikonozásáról. (Elég poén :D)


https://www.youtube.com/watch?v=a3LVgjAH-o0


https://www.youtube.com/watch?v=OyCTiq0bsrs


Örülök ha segíthettem és ha megértetted amit írtam! :)


Kérdezz privátba ha kell még segítség.


Ui: védőszemüveget vegyél! KÖTELEZŐ!


[link]


We márkájút sose vegyél anélkül, hogy nézel róla véleményt!



Lehet túl ment a 30k-n de ezek kellenek, hogy jól használhasd a pisztolyt!


Egyébként van egy kjw m9 berettám és nagyon ütős!

2018. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gregoryj Borodin ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Ha nem lőttél minek neked pisztoly?

3. MASZ2015 vagy airsoftujonc ismerős?

4. Pontosan mire is használnád azt a bizonyos pisztolyt?

5. Szabályokkal tisztában vagy?

Ha ezekre érdemi választ kapok/kapunk akkor majd ajánlunk neked airsoft pisztolyt és fegyvert. Addig normális airsoftos nem fog segíteni.

2018. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!