Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan fogjak neki a triatlonnak?

Pocahontas12 kérdése:

Hogyan fogjak neki a triatlonnak?

Figyelt kérdés

Egyesületben szeretném csinálni, még nem teiatlonoztam eddig. 17 éves lány vagyok, megéri elkezdeni?

Egy általános tájékoztató érdekelne, és Budapesten vagy környékén (pl Egom) hol érdemes csatlakozni?



2018. febr. 13. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol érdemes, mert nem élek a környékeden. Én csak biciklizek de van több triatlonos ismerősöm. Ők is később kezdték el..20-22 évesen szóval nem késő. Meg soha se késő elkezdeni semmit ha neked örömet okoz. Nem muszáj komoly eredményeket se elérned, nem az a lényeg.
2018. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eszterbarat válasza:
Amatőrként indulhatsz versenyeken, de nagy eredményt elérni már semmi esélyed, mert mostanra félprofi szinten kellene tudnod úszni. Bicikli, futás fejleszthető, de úszásban már soha nem érsz a legjobbak nyomába. Ettől függetlenül lehet élvezni, én is ebben a korban kezdtem el és 5 év múlva ironmant csináltam. Keresni kell egy baráti kört, akikkel együtt dzhetsz, ilyet találsz a Margitszigeten, klubokban. Sok sikert!
2018. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
több mint 10 éve úszok, 14 éves koromig jártam edzésre, de azt kinőttem, azóta magam űzöm heti szinten. Jó lenne tudni milyen szinten tartok benne
2018. febr. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!