Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kell egy airsoft...

Hogyan kell egy airsoft snipert tuningolni?

Figyelt kérdés
Lesz egy jg bar-10 airsoft fegyverem, és szeretném a legtöbbet kihozni belőle. Hogyan kezdjem a tuningolást, miket vegyek hozzá?

2018. febr. 18. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a büdzséd rá?
2018. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gregoryj Borodin ***** válasza:

Mennyi ideje játszol?

Voltál már airsoft játékon?

Ha jó tuningot akarsz akkor minimum 100 ropi kell.

2018. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam már persze. és mi számít "jó tuning"-nak? 100 rongytól mennyivel lesz jobb a fegyver?
2018. febr. 19. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Airsoftsniperforum.com itt írnak tippeket

Itt ezekre esküsznek:

-action army hop up kamra 15k

-maple leaf gumi 2k

-maple leaf crazy jet cső (vagy action army, vagy maple leaf acél cső ezek olcsóbbak) 20k

-maple leaf omega nub 2k

-90 fokos elsütő (airsoftpro, action army vagy springer) airsoftpro az kb 30k többi nem tom fejből

-új dugattyú (90 fokos) (airsopro-s és action army-s elsütőhöz adnak, springerhez nem)

-fém rugóvezető kb 4-5k


Legolcsóbb az airsoftpro-s készlet mert ahhoz van elsütő, dugattyú, rugóvezető meg rugó is.


Opcionális:

-új henger

-új hengerfej

2018. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. febr. 19. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Action army kamra maple leaf gumival tényleg megéri, sokkal pontosabb tőle a fegyóm. Most egy crazy jet csőte gyűjtök, állítólag nagyon jó.
2018. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A hop up kamrával érdemes kezdeni akkor?
2018. febr. 20. 07:11
 8/10 A kérdező kommentje:
*meg gumival
2018. febr. 20. 07:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egyszerre akarsz sokat rákölteni akkor szerintem igen, ha a gyári rugót használod. De ha erősebb rugót akarsz, akkor az elsütőszerkezettel érdemes kezdeni, hogy elbírja. (Mondjuk nincs sok értelme egy erős de pontatlan puskának) Ugye a hop up rész a pontosságot, elsütőrész meg a teherbírást befolyásolja. Szerintem előbb legyen pontos, a gyári rugóval bírja egy darabig és úgyis 400 valahány fps felett van a bar10 gyárilag ami kezdetnek bőven elég. Nekem a well fegyóm még mindig a gyári elsütővel meg dugattyúval üzemel, csak a seart cseréltem egy acél shs-re (ezres volt kb), ha megadja magát, majd upgrade-elem 90-fokosra. Még annyi h maple leaf gumihoz nyitott ablakú csőre van szükséged, és asszem a bar10-ben (is) zárt ablakú van, szóval azt le kell csiszolnod, és kicsit nagyítani az ablak méretén is. Vagy veszel egy eleve nyitott ablakút (action army, maple leaf). Meg csinálhatsz 3-4 barrel spacert, h stabilabb legyen a belső cső, illetve a többi szokásos diy modok, amik fillérekbe kerülnek.
2018. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha maple leaf gumi mellett döntesz, akkor ne feljtsd el a maple leaf omega nubot, mert azzal működik csak jól.
2018. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!