Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó harcosnak tartod magad?

Jó harcosnak tartod magad?

Figyelt kérdés
Mit és mennyi ideig tanultad?

2018. márc. 18. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban elég hihetetlen a sztory.

Szerintem egy képzetlen embernek kb. zéró esélye van egy bármilyen kűzdősportban, harcművészetben jártas ember ellen.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor az ösztönös reflexek csak hátrányt jelentenek a kűzdelemben.

2018. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem haragszotok meg ha én ezt most nem olvasom végig? 😂

Valaki esetleg rövid verziós válasz a kérdésemre? 😂

2018. márc. 19. 18:01
 13/16 anonim ***** válasza:
úristen,ez a srác mit él át :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát egyébként, ha valaki állandóan verekszik, akkor megtanulhat jól verekedni, sőt még egy küzdősportoló ellen is mehet neki akár. Gyerekkorban meg nincs akkora különbség, hiába küzdősportol valaki.

Viszont az már nem igen hihető, hogy a csávót, csak egy TKD mester tudta megrúgni, senki más nem.

Egyszerűen hiába nyomod az utcai parasztbunyód, meg hiába jók a reflexeid, egy igazi profi pörköltté fog verni. Ez tény. Maximum akkor vered meg, ha plekniből állba vágod és kifekszik. Vagy fegyverrel vered meg, nem kézzel.

2018. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó harcos vagyok. 3 éve folyamatosan keresem a legyőzőmet, de eddig még nem találtam meg. Kissé kezd unalmas lenni mindenkit KO-val verni....
2019. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó igen természetesen. Menj el akkor egy ökölvívó magyar bajnokságra, ott lesz a nagy legyőződ a selejtezőben 😀
2019. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!