Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen nadrágot ajánlanátok...

Milyen nadrágot ajánlanátok airsofthoz?

Figyelt kérdés
A rá szánt összeg kb. 30 ezer forint és a külföldről rendelés is szóba jöhet.

2018. ápr. 29. 17:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem kell rászánni olyan sokat, pár ezer forintért lehet kapni katonai gyakorlót, én személy szerint azt használom .Igazából egy munkásnadrág is tökéletes. Csak legyen kényelmes és egy erdei terepnek álljon ellen. Jó játékot :)

2018. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A használt katonacuccok a legjobbak. Jó olcsóak :)


A multicam egy általános ruha és errefelé sokan használják én nem szeretem. Szerintem túl világos az itteni terepre. Én woodlandet jobban csípem. Meg a digit mintákat.


Persze tökmindegy milyen ruhád van a lényeg úgyis az, hogy tudnod kell használnod. Minden ruha van ahol rejt máshol meg világít. Ki kell tapasztalnod, hogy a pálya mely részein tudsz láthatatlanná válni a ruháddal.


Na persze sivatagi mintákat ne vegyél. Azok általában mindenhol rosszak ebben az országban.

2018. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!