Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen védőfelszerelés?

Milyen védőfelszerelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy csúnya balesetem cross motorral cross pályán felszerelésbe.. Egy fox protektorom van.. Viszont esésnél pont úgy estem hogy nem védett sok mindent így a 12 bordám el rendezte a dolgokat a vesémmel és bele szúrt így még kellet operálni. Az lenne a kérdés hogy milyen felszerelés vegyek ami sokkal jobban véd vagy milyen felszerelése van egy versenyzőnek? Esetleg hol csinálnak egyedi felszerelést? Tudnátok nekem segíteni? Köszi előre is!
2018. jún. 4. 08:48
 1/1 anonim válasza:
Én endurocros versenyen szoktam indulni és énis csak sima crosspáncélt használok. Esetleg még vehetsz protektoringet az kicsit többet véd de pl én nem nagyon birtam benne mozogni mikor crossosztam. Jobbulást!
2018. jún. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!