Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti melyikeket választanátok?

Ti melyikeket választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő: Jelenleg kondizok,heti háromszor teljes testedzést végzek,viszont voltam pár brazil jitsu edzésen,ami nagyon megtetszett,viszont nem teljes mértékben találom alkalmasnak az utcai önvédelemre,ami fontos lenne nekem.Nagyon érdekel a birkózás is,meg az ütő-rúgó sportok is,de a kondizást sem szeretném abbahagyni,mert szeretnék jól kinézni :D


Szóval az alábbiakon gondolkodtam,de nem tudok választani:


-Kondi

-BJJ

-Birkózás

-MMA


Sajnos nyilvánvalóan nem tudom mindegyiket csinálni.Ha ti a helyemben lennétek,akkor minden szempontot figyelembe véve,melyik kettőt választanátok a 4-ből?


Előre is köszi a válaszokat!


2018. jún. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a kondi az elsődleges edzés,akkor a boksz jó mellé,mert ott nem tudsz olyan sérülést beszedni ami miatt ki kellene hagyni a konditermi edzést.

esetleg még a hagyományos kickbox,mert ott csak felsőtestre és fejre lehet rúgni,nincsen combos.

míg hagyományos üti rugin időnként le lesz zúzva a combod,térded,alkarod.

úgy meg nem lehet rendesen edzeni ha 1 hétig nem hajlik a térded.

2018. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az sem lenne baj,ha nem az lenne az elsődleges.Pl úgy hallottam,hogy a birkózástól eléggé lehet izmosodni
2018. jún. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!