Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden lehet valahol airsoft...

Szegeden lehet valahol airsoftozni?

Figyelt kérdés

Szegeden vagy környékén keresek aktív csapatot saját pályával.

Interneten már utánanéztem, de a honlapok, fb oldalak amiket találtam mind inaktívnak tűntek.



2018. jún. 17. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak, hozzánk szoktak járni a szegedi srácok. Lehet azért tűnek annak mert nincs nekik ilyesmijük. Ha elég kreatív vagy úgyis megtalálod őket.
2018. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor most hova "szoktak járni" és kiket lehet "megtalálni"?
2018. jún. 19. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Csemőre szoktak jönni. De ez számodra jelenleg lényegtelen. Megtalálni... egyszerű kérdezz meg egy csomó embert. A gyakori kérdésekkel az a baj, hogy alig pár tucatnyian válaszolgatunk itt a kérdésekre. Keresd meg az airsoftosok egyik gyűjtőhelyét. Mindenki így csinálja és mindenki ezt a választ kapja a gyakorikérdéseken.
2018. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Szegeden vagy KÖRNYÉKÉN": Csemő 122 km-re van...
2018. jún. 20. 21:00
 5/8 anonim válasza:
Nemrégen indult egy játékszervező oldal, Magyar Airsoft Közösség (M.A.K.) néven, ott elég szép a felhozatal az airsoft játékokból, és pályákból. Fészbúkon megtalálod őket. Nagyon sok a pálya és sok szervező regisztrált. Többek közt Doki is. 1 próbát megér, nekem nagyon tetszik.
2018. jún. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem figyelsz? Azt mondtam a "szegedi csapat" szokott kijárni hozzánk csemőre és te kérdezted meg tőlem, hogy hová szoktak jönni és mondtam is, hogy téged ez jelenleg nem érint. Szóval nem értem mit panaszkodsz amúgy a másik jól mondta csak ugyan indult egy ilyen dolog.
2018. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodtam, csak kérdeztem és tényt közöltem.


A kérdés arról szólt, hogy Szegeden vagy környékén van-e csapat vagy pálya.


A válaszaidból nekem az jött le, hogy "igen, van szegedi csapat" és "nem, nincs Szegeden vagy környékén pálya".

Vagy legalábbis Te nem tudsz róla, mert ezek szerint Csemői vagy(?)


Köszönöm az eddigi válaszaidat, a kérdést kinnthagyom hátha egy szegedi airsoftos is megtalálja és tud esetleg helyi infóval szolgálni.

2018. jún. 21. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, Szolnoki vagyok, de ez lényegtelen. Csemő innen nincs messze.


Igazából meglepődnék ha nem lenne pálya Szeged környékén. De nem tudom hol. Sose kérdeztem. De ha tudni akarnám valószínűleg 10 perc alatt megtalálnám az összeset a régióban. Erre 2 jó hely is van, facebook csoport, softairs meg úgy tűnik működik ez az új dolog is. Szóval már 3. Na meg persze meg kérdezhetem soron kívül az egyik ismerősömet is.

2018. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!