Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kawasaki kx250f nem indul. Miért?

Kawasaki kx250f nem indul. Miért?

Figyelt kérdés
Üdv.Adott egy 2006-os kawasaki kx250f 4 ütemű cross ami valamiért nem indul,legutoljára mikor használtam első rúgásra indult semmi baj,motoroztam vele,aztán hazamentem leállítottam,rá kb 2 hétre akarok menni vele,az istenért sem lehet berugni,többen próbáltuk de semmi,egyszer kétszer mintha elkapná de lefullad.Utolsó motorozásnál belementem egy nagy tócsába ahova beragadtam kb a kerék kétharmada volt víz alatt,de utána még ment tök jól,nem hinném hogy ez tett volna kárt benne.Szerintetek?köszi előre is!

2018. szept. 28. 08:01
 1/1 No_name' válasza:
A kérdésbe benne van a válasz. Egyszóval eláztattál valamit pl gyújtótrkercset. Azért vedd ki a gyertyát és nézd meg. Ha nem az a baj akk vedd le a gyújtásdeknit és szárítsd ki.
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!