Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magassarkúban meg lehet...

Magassarkúban meg lehet tanulni skeatboardozni (Penny)?

Figyelt kérdés
Lett egy pink színű Pennym és azzal szeretnék suliba , meg egy-két helyre menni, de ált. magassarkút hordok és nem szeretnék visszaállni lapos cipőkre, csizmám is magassarkú.

2018. okt. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát combnyaktörés nélkül szerintem sehogy.
2018. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tetszik a kulcsszavak között a pennymarket
2018. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
market-et nem én írtam oda, a Penny deszkamárkára gondoltam, nem boltra, biztos a szerkesztő rakta oda :DDDDD
2018. okt. 21. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
jó, de ettől még cuki
2018. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent meg lehet tanulni benne, csak kitartás szükséges hozzá. Én mondjuk azt nem tudtam elképzelni sokáig, hogy táncolni hogyan lehet normálisan az ilyen nagyon magas cipőkben. Aztán úgy adódott, hogy egy produkció miatt kénytelen voltam begyakorolni én is. Nem mondom, hogy elsőre ment a dolog, az elején azért bénáztam eléggé, de idővel belejöttem egészen. Úgyhogy azóta már nem csodálkozom egyáltalán, ha ilyen 10+ cm-es sarkakon ugráló, vonagló női előadókat látok valahol a színpadon. :)
2018. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te hány éves vagy?

Csak én nem értem ennek a lényegét? Honnan "lett" a deszkád? Született, loptad, vetted?

Miért vettél, ha nem megy a stílusodhoz? Minek van rá szükséged ha a sulid feltehetően olyan közel van, hogy magassarkúban van időd és energiád odatipegni? Miért akarsz magassarkúban mászkálni benne? Nincs normális cipőd? Mi az, hogy "visszaállni lapos cipőre? Valamiféle tréningen vannak a lábaid az egyenes és biztos úthoz az eldeformálódás felé? Megannyi kérdés és a válaszok sehol

Kérlek mondd meg, mert ez a kérdés foglalkoztat tegnap óta és már negyedjére elemeztem ki

2018. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!