Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha kicsi a kezem jobb lehet a...

Ha kicsi a kezem jobb lehet a bandázskesztyű mint a sima bandázs? Melyik tart jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2,5 méteres sima bandazsom van de újat akarok venni mert mar foszlik szét. A kérdés az, hogy sima vagy kesztyűbndazst vegyek. Alapjában véve a sima mellett vagyok de nagyon kicsi kezem van. A legszűkebb kesztyűt vettem ami volt a boltba de igy is nagy.

Ezért vagy 3,5 méteres bandazst fogok venni, hogy jo vastagra feltekerjem es jól tartson vagy bandazskeszyut. Melyik tart jobban? Mert most nem elég szűk, ki tudom húzni a kezem a kesztyubol úgy meg van húzva teljesen a kesztyu es rajtam van a bandazs, azaz nem tart rendesen.


2018. okt. 23. 04:07
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Azt nem írtad, milyen sport. Nekem boxra adidas zselés bandázskesztyűm van, nem jobb mint a sima bandázs, viszont jóval egyszerűbb felvenni és megszoktam.
2018. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kick-box. A felvételell ninc baj mert mar megszoktam a sima bandazst. Azt akarom venni amelyik jobban tart.
2018. okt. 23. 17:20
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
A hagyományos bandázs jobban tart.
2018. okt. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!