Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy csípődobás lehet veszélyes?

Egy csípődobás lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálnám hogy milyen és egy haverom eldobna. Tudja nagyjából a teknikát, Persze tatamin és nem nagy erővel. Lehet valami bajom tőle ?
2018. nov. 24. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszul esel például. Lerakod a kezedet és jó kis váll/csukló ficam vagy rándulás, húzódás...stb. Judoban nem hiába tanítják fokozatosan és nem egyből dobálják egymást. Komolyabb baj nem hiszem, hogy lenne (ha tatamin csináljátok), de felkötött és bedagadt kézzel sem valami kellemes járkálni 3 hétig..
2018. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alex Fly ***** válasza:
Ha nem tudsz esni, akkor igen.
2018. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha a társam óvatosan dob el ?
2018. dec. 26. 10:04
 4/9 Alex Fly ***** válasza:

Attól még nem biztos, hogy óvatosan csapódsz a földre.

Talán nem véletlen, hogy először hónapokon keresztül az eséstechnikát tanultuk mielött bármi mással foglalkoztunk volna...

2018. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy csak letesz szinte, vagyis átlendít majd belassít meg megtart és alig enged el.
2018. dec. 26. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj.. Leírtuk világosan. Ha nem érted meg, akkor csináld nyugodtan. Csak szerintem nem érdemes hülyéskedni és szerezni valami jó kis sérülést így ünnepekre. Kellemes gyógyulást majd így ünnepekre!
2018. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg kellemes ünnepeket! Azért nem vagyok ilyen, hogy ne írjam le.. ;)
2018. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De tudok valamennyire tompítani, lábsöpréstől pl semmi bajom nem lett. Neked is!
2018. dec. 26. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi!

....,,Valamennyire". Szerintem érzed te is, hogy mit akarok mondani.

2018. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!