Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Decathlonos küzdősport...

A Decathlonos küzdősport felszerelések mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mire gondolsz. Vannak jo dolgok.
2019. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van a legolcsóbb, 4 ezres boksz kesztyűm. A legolcsóbb 1200 forintos bandázst is ott vettem 3 éve.

Szóval szerintem jók.

2019. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mire kell. Ha most akarsz kezdeni valamilyen küzdősportot akkor tökéletes, ha meggondolod magad akkor nem szórtál el sok pénzt. Viszont én pl. versenyszerűen boxolok és sokkal minőségibb kesztyűket használok el évente, és bandázsokat fél évente.

Szóval ha tényleg használni akarod, akkor nem adnék a decathlonnak sok időt.

2019. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a fiamnak ott vettem a Judo ruháit (2db) azért kellett pótolnom, mert kinőtte. :-) Szerintem jók és komolyan veszik a garanciát. Az egész családnak ott vesszük a cuccokat évek óta és eddig egy túracipővel volt gondom, aminek több mint fél évesen a sarkában a légbetét belülről kirepedt. Azonnal gond nélkül visszavették és már vettem is a másikat. Bringához is ott vettünk alkatrészt, gumit, a korikat is ott éleztettük... Szerintem, OK!
2019. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne elég a Decathlonos harmadik ?

Kicsit túl spilázzátok itt a dolgokat. Először is a Decathlonban is lehet venni 20 ezerért is kesztyűt. A másik meg hogy szerintem a Tyson nem használt olyan jó és sok eszközt mint te, pedig kicsit feljebb volt :D

2019. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, nem kivagyiskodni akarok.

Csak tény, hogy egy kesztyűből kipereg a szivacs egy év alatt, és amíg egy ruca fighter kesztyűt elküldök megvarratni (mert bőr és azt lehet), addig a decathlonosat dobhatom ki. A bandázsnál a tépőzár adja meg magát, abból a lonsdale vált nekem be mert az tényleg jó és azt is kinyírom fél év alatt. Nos, a decathlonos bandázsnak harmadekkora tépőzárral esélye sincs erre. De azt is mondtam, hogy én versenyszerűen űzöm a sportot, ergo heti ötször kell maximális terhelést kibírnia szegény felszereléseknek. Kezdőként felesleges a legdrágábbat venni, mert ha meggondolja magát az ember kidobott pénz. De ezt is írtam korábban. Meg kezdőként még nincs akkora ütőereje az embernek, hogy komolyabban károsítsa a kesztyűt, nekem is az első kesztyűm volt a leghosszabb életű.

És direkt írtam a fogyóeszközöket, mert mondjuk egy nadrágot nem hiszem, hogy el lehet használni.


#3 voltam.

2019. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!