Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legjobb hely arra...

Lil boi kérdése:

Melyik a legjobb hely arra hogy elkezdjek gördeszkázni és milyen gördeszka márkákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elszeretném kezdeni a gördeszkázást de nincs nagy tapasztalatom hozzá. Persze az alap dolgok megvannak például az ollie-zás vagy az maga a gördeszka miből áll és hogyan kell elhelyezkedni(goofy,regular) de nem tudom hol kezdjem el.:'D Gödön lakok és tudom hogy Keszin van egy ilyen pálya de már voltam ott haverokkal és nem jött be annyira(nem fikázom le,tényleg jó hely csak nekem nem tetszett) és így Pest környékére gondoltam a IV. és XV. kerület között.Meg márkában a Deatwsih-t hallottam hogy jó de biztos annál jobb vagy ahhoz hasonló jó márka is van.Mit tudtok ajánlani így?

Válaszaitokat előre is köszönöm!✌



2019. febr. 16. 16:22
 1/1 te te te ***** válasza:

Szia! Hat en kezdesnek globe deszkag vettem garage storeban, es nagyo bejott. Egyebkent adom a deadwish-t, de hat, mondjuk nem kezdesnek, meg draga is, de indi mindig megeri.

Aztan most nagyon szetment minden paja. A liget jo, de be fogjak zarni, gorziben is jo kis spotok vannak, de azt is ujjitjak. (Csepelen van jo uj) meg hubai is jo paja, arpad hidtol 20 perc, a deakot most ujjitgattak picit, habar nem sokat ert, aztan riost szeretem, (boraros masik oldalan van)kis lighti spotok, kezdoknek tokeletes. A boraros az bmx-es paja, meg nem is tudaz mit csinalni a sok bicos kozott, mindig tele van.

Sashalom jo poolozasra, de kell vinni seprut, mindig teledobaljak kovekkel. (A godolloi paja is nagyon bmx-es, de nekem bejott.)

2019. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!