Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés
Justaboy591 nevű felhasználó kérdése:

Meddig lehet egy airsoft pisztolyban tartani a co2 kapszulát?

Hallottam már arról hogy pár napnál több ideig nem szabad benne hagyni,de konkrétan mennyi ideig,és mit tehet tönkre a fegyverben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Airsoft, pisztoly, sport, co2, kapszula, Airsoft pisztoly, tár, lövöldözés

febr. 21. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok

Az idő fegyver és patron függő is. A tömítés szokott "elfáradni".

Nekem, egy TM pisztolyban volt legtovább benne. 2 hétig.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 24. 09:34 Privát üzenet
Crossman pisztolyban több mit fél évet volt és semmit nem engedett el. Egy normálisan összerakott és jó anyagból készült fegyverben szerintem semmit nem tehet tönkre. A tömítést az terheli emiatt előfordulhat hogy kevesebb időt bír, de amennyi patront kiengedsz vagy nullára lősz a tehermentesítés miatt az bőven többe kerül mint mondjuk évente tömítést venni bele.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 25. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy ilyen tömítés csere kb mennyibe kerülhet?

# 3/6Időpont febr. 26. 18:21 Privát üzenet
A tömítés 500 - 2000 tipustól függően. 1-2000 a szervízdíj.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 26. 18:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itthon nem tudom kicserélni? Nem anyagiasságból, csak kérdem :D

# 5/6Időpont febr. 28. 21:43 Privát üzenet
de. kitudod.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 19. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
(Kreatin HCl 120 kapsz - GymBeam) Pontosan mikor kell beszedni és hány kapszulát? Mert azt írja az oldalon napi 2x 1 vagy 2 de semmi konkrétumot nem ír. Testsúlyom 74 kg.
Ha amúgy is minden nap eszem halat, akkor felesleges halolaj kapszulát is szedni mellé?
A green gasos pisztolyban mennyi időt bir ki a patron?
Airsoft pisztolyban a rugósnál egyiknél sem mozog a szán?
Gázüzemű airsoft pisztolyban hogy kell patront cserélni? És mlyen a patron? Sima Co2 patron, mint a szódavizes üvegbe?
Van olyan webshop ahonnan lehet rendelni Triptofán port és 5-htp kapszulát is?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!