Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Verekedni fogok, szerintetek...

Verekedni fogok, szerintetek nyerhetek?

Figyelt kérdés

Nos van 3 srác aki állandóan beszól egy gimibe járunk. És egy régebbi ügy miatt utáljuk egymást Nekem és a barátnőmnek is beszokott! És az egyik tegnap oda jött a legnagyobb. És azt mondta , hogy pénteken verekedjünk. Én kifogok menni! Mert elegem lett! Ha vissza szolók abba köt bele, ha nem akkor abba! Csak lehet , hogy hogy mind a 3-man rám akarnak majd jönni. A haverjaim jóba vannak velük is! Max egy embert tudnék hívni aki biztosan segítene. De az még mindig 3v2 .És nagyobb testömegű mind a 3 mint én. Igaz én streetworkout-zok lassan 9 hónapja, illetve shootokan karatéra járok 3 hónapja! De én vagyok 186 cm magas és 69 kg! Az ellenfelem 183 cm de 105 kg körűli! És ő szerintem nem járt semmire de arra emlékszem , hogy 5 hónapig járt edző terembe! Illetve az egyik srác még nem gyúrt soha. De a másik azt olyan 72 kg-re saccolom. Az elvileg járt ökőlvívásra, illetve streetworkout-zot 8 hónapot! Amúgy meg fogom várni , hogy ő vagy ők üssenek előszőr. És sajnos olyan komoly köztünk a vita , hogy verekedés lehet belőle csak , tehát nem tudjuk meg beszélni. De utána sem hiszem , hogy sokat fog változni ez. Max nem szólogatnak be annyira!

17/F



2019. márc. 25. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

A nagyobbal került a közelharcot, rúgásokkal tartsd távol magadtól amíg ki nem fárad, ha nem sz*r az edződ ennek mennie kéne. Ne próbáld megverni mert akkor a másik 2 is neked megy.

Beszólogatásból komoly verekedés még sose volt, álld a sarat amennyire bírod, ha ő nem mer kezdeményezni te se tedd, aztán beszéljétek meg.

2019. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg olyan lesz a hangulat, javaslom ne várd meg..hanem üss te először! Lehet annyiban is marad. A fokozott agresszió már pszichés előnyhöz juttat. Azonkívül ha 105 kilós és abból kibillented, lehet nem fog könnyen felkelni. Vagy tereld el előtte a figyelmét, menj térdkalácsra stb aztán lehet sorozni a fejét
2019. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Mi van itt, mindenki most akar verekedni? Amúgy igen, vidd el haverod és ne, ne várd, hogy ők üssenek előbb.


Hajrá!

2019. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kreténpali ***** válasza:
31%
Miez ? 17? Ti meg biztatjátok, hogy kicsapassa magát a suliból? Nájsz!
2019. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg verekedni akarnátok, akkor már megtörtént volna, mert általában indulatból verekszik az ember. Nem akar ő se bunyózni, csak teszi az agyát. Ha nagyon bepöccentene állon vágnám teljes erőből. Ő a földön fog remegni elég ijesztő látvány, ezért a többiek se fognak bántani. De úgyse lesz semmi belőle ha van eszed.
2019. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 qkker1 ***** válasza:
32%
A legnagyobbat tökön rúgod, aztán állon, problem solved.
2019. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

De szép is a tavasz , felszínre tört hormonok sokasága bolondítja kis kék bolygónk légterét és 7 milliárdnyi ember elméjét .


"Nos van 3 srác aki állandóan beszól egy gimibe járunk. És egy régebbi ügy miatt utáljuk egymást Nekem és a barátnőmnek is beszokott! És az egyik tegnap oda jött a legnagyobb. És azt mondta , hogy pénteken verekedjünk. "


Ha tényleg annyira verekedhetnékjük volna akkor már rég túl lennétek az egészen .


"Én kifogok menni! Mert elegem lett! Ha vissza szolók abba köt bele, ha nem akkor abba! Csak lehet , hogy hogy mind a 3-man rám akarnak majd jönni"


Nem lehet , hanem 100% hogy mindhárman neked esnének . És régi hiba ha az ő szabályaik szerint "játszol" . Esetünkben azt jelenti hogy belementél egy olyan szituba ami nekik kedvez .


"A haverjaim jóba vannak velük is! Max egy embert tudnék hívni aki biztosan segítene. De az még mindig 3v2 .És nagyobb testömegű mind a 3 mint én. Igaz én streetworkout-zok lassan 9 hónapja, illetve shootokan karatéra járok 3 hónapja! "


Hát én nemigazán dicsekednék shotokan karatés "tehetségemmel" pláne hogy karatéból még 30 év is édeskevés nemhogy 3 hónap , főleg a magyarországi oktatási színvonalat tekintve . Merem állítani hogy nagyobb hátrányban vagy mintha végképp nem űznél semmit .


"De én vagyok 186 cm magas és 69 kg! Az ellenfelem 183 cm de 105 kg körűli! És ő szerintem nem járt semmire de arra emlékszem , hogy 5 hónapig járt edző terembe! Illetve az egyik srác még nem gyúrt soha. De a másik azt olyan 72 kg-re saccolom. Az elvileg járt ökőlvívásra, illetve streetworkout-zot 8 hónapot! Amúgy meg fogom várni , hogy ő vagy ők üssenek előszőr. És sajnos olyan komoly köztünk a vita , hogy verekedés lehet belőle csak , tehát nem tudjuk meg beszélni. De utána sem hiszem , hogy sokat fog változni ez. Max nem szólogatnak be annyira!"


Az öklözőtől óvva intelek mivel te húznád a rövidebbet . Várod hogy ők üssenek először ? Gratula , ettől jobban el sem cseszheted . Már az első plekni után azon fogsz nagy baba szemekkel ámuldozni , hogy a jóisten melyik műholdja zuhant kobakodra . Ha bunyó van te támadj először . De mondd már el légyszíves, miféle komoly vitás ügye lehet pár tízenéves gyereknek .


Ez a kettes kommentelőnek szól . Pszichés agresszió előnyhöz juttat ( egy karatékát ) . Térdkalács és fej sorozás ? Írd már meg melyik Bruce Lee filmben láttad , én is megnézném .


Qkker1 , tökönrúgás meg állon ? Mégis hogy a búsba hajtaná végre ha sem ütni , sem rúgni nem tanulnak meg . ( Tökönrúgni rohadt nehéz ám valakit ).


Visszatérve hozzád kérdező , ha mindenképp combatolni akarsz akkor ésszel csináld . Vagyis mint már leírtam , ne menj bele az általuk felálított szabályokba , tehát semmi péntek , és duplán nem az a hely amit ők "javasolnak " , mivel ezzel számukra előnyös helyzetet biztosítasz . Meglepetésből , amikor a legkevésbé számít rá ( és a haverjai sem lógnak valagában ) , ronts rá és a karatét elfelejtve üsdd ahogy tudod . Vagy közeledj hozzá és mondd neki hogy beszélni akarsz vele valamiről ( ezt is ésszel, vagyis akkor mikor számodra a legalkalmasabb ) . És ne várd meg míg megkérdi mit akarsz , hanem keverj le neki egy hatalmast pofont ( majd a másodikat ) . Lökd falhoz és magyarázd el neki hogy nem keresed a bajt , de az már neked is sok volt hogy a csajod is oltogatja .

2019. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 qkker1 ***** válasza:
66%

"Qkker1 , tökönrúgás meg állon ? Mégis hogy a búsba hajtaná végre ha sem ütni , sem rúgni nem tanulnak meg . ( Tökönrúgni rohadt nehéz ám valakit )"


Igaz, nem jártam küzdősportra, de a nyócker közepén nőttem fel, ott gyorsan megtanul az ember érzékeny pontokra ütni/rúgni!

2019. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Értem én , de még mindig a kérdező megy verekedni aki épp az egyik legergyább style-t fogta ki magának , hol sem ütni , sem rúgni nem tanítják meg . Sőt még a természetes reflexeket ( mozgást ) is kiölik belőle
2019. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha tenyleg verekedtek, rugd tokon a nagydarabot, majd terdeld gyomorszajon ahogy csak birod. Ettol jo esellyel fekszik. Nem, nem fair, de ez utcai bunyo. Ha a nagyot lekuldted a masik ketto is csendbe lesz.
2019. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!