Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bele akarok kezdeni a gördeszk...

Bele akarok kezdeni a gördeszkázàsba csak nem tudom, hogy milyen fèlét vegyek? Ès a méret számit-e?

Figyelt kérdés
185 f

2019. márc. 28. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szaküzletben érdeklődj, ott fújják betéve a témát.
2019. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Manapság a boltokban sem érdemes megkérdeni az ilyet, mert a pénzért rádsóznak mindenfélét. A deszkázás egy veszélyes sportág, de mivel szeretnéd elkezdeni, ezért remélem ezt tudod. A méret csak annyit számít, hogy neked melyik a kényelmesebb. Ezt egy boltban érdemes kipróbálni, ráállni, majd megállapítani, hogy jó lesz-e. 43-as láb felett érdemes 8.0-8.125 lapot venni. attól feljebb pedig kicsit nagyobbat. Mivel most kezded, engedd meg, hogy ajánljam az oxelot. Olcsó, tudja, amit tudnia kell egy kezdő deszkázáshoz. Én is ezzel kezdtem. Eleinte ne költs bele 30-40 ezreket, mert ha később letoltad az alapokat, akkor lehet, hogy azt fogod mondani, hogy nem a te sportod. Sokan jöttek már felém ezzel! Aztán ott sírtak, hogy kipakoltak rá rengeteg pénzt, holott nem annyira tetszik nekik a deszkázás. A lényeg, hogy az oxelo megéri az árát. ha később szeretnéd folytatni, akkor lassan kezd el tuningolni. új lap, új csapágy, új kerék... a végén egyet összeállítasz. A további méretekről pedig nézz videót, amíg az alapokat tanulgatod.
2019. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!