Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első gördeszkára mennyit...

Első gördeszkára mennyit érdemes költeni?

Figyelt kérdés

#gördeszka deszka sport extrémsport
2019. ápr. 25. 20:19
 1/7 anonim válasza:
Én 30000 ft ért vettem, szerintem azon alul semmiképpen, ha komolyan szeretnéd űzni!
2019. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél drágábbat veszel annál jobb minőségű legtöbb esetben
2019. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vegyél egy Hawks, Enuff olcsóbb deszkát kompletten, amivel betudsz adni egy ollie-t vagy valami flippet. Ha meg megy akkor lehet komolyabb lapot venni! Peace
2019. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első soron határozd el, hogy mennyire szeretnél deszkázni. Ha csak kipróbálnád, de lehet, hogy nem fog tetszeni, akkor olcsóbb deszkát vegyél. Oxelot már kapsz viszonylag elfogadható áron. Akkor is olcsóval kezd, ha komolyan is szeretnéd venni, mert nem tudhatod előre! Tapasztalatból mondom...
2019. máj. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A potenciális kórházi vagy az ambuláns sebészi kezelés díjat is számold bele - úgy lesz teljes a beruházás, ha a rizikót is számba veszed.

Koponyaalapi törés esetére is tegyél félre egy bizonyos összeget, belekalkulálva a legkedvezőtlenebb szcenáriót, vagyis azt az extra kiadást, ami fedezné a temetés költségeit is.

2019. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előttem szólóra ne hallgass. tuti rolleres. előttem szóló előtti vagyok.
2019. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy 3000fts teszkos deszkaval kezdtem azota mar 40.000ft ertekben van a deszkam


Vegig csinaltam a letrat kb

2019. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!