Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kell hajtani az oxelo...

Hogy kell hajtani az oxelo wave boardot?

Figyelt kérdés
Kaptam 4 napja egy oxelo wave boardot néztem videókat a neten és most màr fel tudok rá állni rajta tudok maradni és tudok kanyarodni de mindezt csak lejtőn lefelé. Nem tudom egyszerűen megcsinálni azt a "ringatózást". Akárhogy próbálkozom nem megy pedig már kb 50 vidit megnéztem. Ha valaki estleg tudna segíteni, lenne egy két tippje azt nagyon megköszönném!!!

#gördeszka ##oxelo ##waveboard ##ripstick ##ringatózás ##ringatni ##ringatózni ##hajtani ##wave board ##wave
2019. máj. 28. 18:03
 1/1 anonim válasza:
bal láb fent, jobb láb földön. kicsit berogyasztod a bal lábadat, miközben a jobb lábaddal elkezded tolni a deszkát. megcsinálod 2-szer 3-szor ugyanezt, utánna felrakod a jobb lábadat a bal lábad mögé, úgy hogy merőleges legyen egymáshoz. (a bal lábujjaidnak az első tengely utolsó 2 csavarját (ami messzebb van tőled) kell érintenie (mert ugye négy van))
2019. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!