Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen változtatásokat javasol...

Milyen változtatásokat javasoltok, hogy a lehető leggyorsabban tudjak tekerni betonúton ezzel a bringával?

Figyelt kérdés

[link]


Egyedileg épitett darabról van szó


2019. aug. 6. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A bütykös gumikat kapásból lecserélném valami simábbra. A teleszkópvillát merevre, meg persze majdnem mindent ki lehetne cserélni rajt. Ha mostantól sokszor és sokáig aszfalton mégy, és csak ott, akkor szerintem ezt add el, és vegyél egy országútit.
2019. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# dehogy adom el! Most vettem. Es nem árt ha néha kitudok vele menni földútra is. Ezért kérdeztem úgy hogy ebből a bringából akarom kihozni a leggyorsabb énjét
2019. aug. 6. 11:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Amiért nem országutit vettem az meg az ut minosege amin megyek vele. Nem épp egy sík beton. Nagyon hepehupás
2019. aug. 6. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezzel soha nem fogsz gyorsan menni. Kivéve ha a 25km/h gyorsnak számít nálad.


Vegyél egy országútit!

2019. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tekerj havi 1000 km-t, attól gyorsaulni fogsz.
2019. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem miért nehéz értelmezni egy kérdést -.-

Nyilván nem verseny tempóra gondoltam

2019. aug. 6. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg az a leghatékonyabb módja a gyorsabb haladásnak, ha megerősödsz. Ehhez pedig tekerni kell. Ha nulláról indulsz, akkor, először havi 300 km is fejleszteni fog, de egy két hónap alatt el kellene érni az 500 km-t.


A magas kormány nagy légellenállást okoz. Fordítsd meg a stucnit, ha csak aszfalton mész.


Kellene egy patentpedál és egy hozzá való cipő. Ha megtanulod használni, legalább 10-15%-ot gyorsulsz tőle.


Tedd fel a Strava appot. Használd, érteni fogod, hogy miért, hogyan motivál.

2019. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# koszonom szepen! A kommentarom amugy nem is hozzad szolt hanem a bringavcseres alacsony szazalékúhoz
2019. aug. 6. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a leghasznosabb. Ennél a tragacsnál egy régi acél outi is milliárdszor jobb.
2019. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem fogod fel hogy EBBOL szeretném kihozni a macimumot?! Én nem tudom,héberul beszéljek hogy megérts hogy nem versenytempozni szeretnék vele? És nyilvan nem véletlen cross treckkinget vettem mert a gyorsasag mellett sok mást is figyelembe kellett vennem
2019. aug. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!