Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon nagy hülyeség egy...

Nagyon nagy hülyeség egy Dechatlonos Rockrider 540-be belerakni egy 170mm-es duplavállas villát?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy nagyon szeretem a biciklim, csak a teleszkóp nagyon kemény. Adódott egy lehetőség, hogy nagyon jó áron (30.000) vegyek egy duplavállas 170mm-t mozgó villát.


Alapból egy 100mm-es suntour van ebben a vázban. Lehet barmi baj, ha egy lényegesen nagyobb villát rakok bele? Szerintetek jó ötlet?


A válaszokat előre is köszi!



2019. szept. 24. 19:41
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
Baja nem lesz kèrdès hogy bele fèr e
2019. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a fejcsőnél sokkal nagyobb terhelést fog kapni a váz, szélsőséges esetben eltörhet, ha úgy is lesz használva, amire egy 170-es villa való. A váz geometria eléggé borulni fog, a középcsapágy jó magasra kerül, a fejcső szög több fokkal laposabb lesz. Szerintem a kereked sem fog belemenni, mert ezekben átütő tengely szokott lenni.
2019. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagyon értem hozzá, ezért kérdeztem.
2019. szept. 25. 06:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2019. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:
Keress bele 30-ért egy levegős 100-as vagy 80-as telót. Az még értelmes fejlesztés - már ha ennyire szereted a bicajt, szíved joga, hülyének nem fognak nézni, maximum megkérdezik, hogy miért tetted. Amire mondhatod tehát hogy: mert szereted a bicajt csak kemény volt a telója.
2019. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen hülyeség lenne.

De a telót ne hagyd elúszni.ha tényleg ok akkor veddmeg. El áll enni nem kér (de kér) aztán ha úgy alakul csapd bele egy jó fully vázba.

2019. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tedd bele,és lőj róla egy képet nekünk.
2019. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!