Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a baj a csupán 120-150...

Mi a baj a csupán 120-150 ezer forintos országúti bringákkal? Miért kellene egyből 300-ért venni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 02:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

"Csupán"


:D :D :D


3 milla alatt ne is égesd magad.

2019. szept. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy vacak alkatrészekből van igénytelenül összetákolva és fél év után széthullik alattad.
2019. szept. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi, csak azok nyomják ezt, akinek az a fontos h mekkora logo van a bringán. Nekem is ezeréves noname biciklim van és tökre semmi baja, sosem hagyott cserben sehol. Németországban is noname ilyen-olyan tanyabájkokkal nyomják, és millióan bringáznak kb!
2019. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2019. szept. 29. 08:52
 5/14 anonim válasza:
66%

Anyám 30+ éves Camping bicaja a mai napig tökéletesen üzemképes.


Sajnos az olcsó biciklik manapság olcsó anyagokból készülnek, vacak műanyag, bóvli ülés, acél helyett cink öntvény, ...


Én közlekedésre kerestem bicajt, látva a minőségeket, (műszaki ember szemével),inkább vettem egy robogót 500-ért. Az sem csúcs holmi, de legalább nem kell tekerni.

2019. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Camping bringával édesanyád gondolom csak a boltba megy, én meg hobbi sportoló szeretnék lenni.
2019. szept. 29. 08:57
 7/14 anonim válasza:
51%
Ja, hobbi sportra, rendszeres használatra, ha nem akarsz cumizni, na akkor 4-500 alatt ne is keresgélj, úgy csak pénzkidobás a bicaj!
2019. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell de lehet.

A 120-150 es kategoria nem biztosít akkora élményt,vannak korlátai amik hamar elöjöhetnek és akkor vége a mokának.

A 300as nak is csak kicsit tágabb határok között mozog.


És azt szeretem,ha technika nem szab határokat nekem. A határ a teljesítő kepessegem legyen. Na egy drágabb bringaval ez teljesülhet.


Országuton ez annyira szerintem nem teljesül,ott mondjuk a féktelen száguldás lesz kicsit lassabb,meg felmászni a hegytetőre.

2019. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
Semmi baj nincs velük. Csak figyelembe kell venni a korlátaikat -ami természetesen nemmott vanb mint egy komolyabb gépnél...
2019. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Látatlanba mondom de egy hobbi (vagy full kezdő) bringás nem fog egyhamar leamortizálni egy olcsóbb bicajt.Esetleg akkor ha túl nagy a testsúlyod vagy ilyesmi de akkor se olyan hamar...

Esetleg megnézhetnél kicsit régebbi de használt bringákat általában azok se rosszak és talán még árban is kijössz jobban.

2019. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!