Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hatvanból Gyöngyösre merre...

Hatvanból Gyöngyösre merre ajánlott biciklizni?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem, akik tekertek már arra, ismerik a környéket.


Fontos lenne, hogy szabályosan legyen a dolog, mármint ahol bringatilos van, olyan utat légyszi ne mondjatok!


Ahogy a térképet nézem, a régi 3-ason Hortig és azon túl szabad biciklizni, jól látom? És ha igen, ez mennyire forgalmas és veszélyes vajon?

Na és ezután tovább? Onnan, ahol régi 3-as és M3 találkozik, onnan bringatilost látok... Bár mivel az M3 nem megy be Gyöngyösre, talán ezért. Oké, de ha erre nem lehet merre? Muszáj Atkár fele kerülni?


Vagy van mindezek mellett valahol önálló kerékpárút a két város között?



2019. okt. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
merretekerjek.hu, itt látod a bicikliutakat és az ajánlott útvonalat is.
2019. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy látom félreérthető a kérdésem...

NEM TÉRKÉPET kértem!!!!

Le is írtam, hogy néztem a térképet...

(1#! Ha vetnél egy pillantást a linkelt térképen, talán értenéd a kérdést. Így látszik, hogy életedben nem bicikliztél még arra. Ha viszont igen, akkor mondd, a régi 3-as mennyire forgalmas? És egyáltalán tuti nincs bringatilos? Ezeken a térképeken nincs minden pontosan jelölve, erre láttam már példát!!!! Aztán a csomóponttól tovább a gyakorlatban sima ügy, vagy nehéz megtalálni az út folytatását...? Stb.

Vagy békésebb másfele kerülni? Esetleg valakinek van egy jó földutas verziója????


Kismillió más válasz is jobban passzolna ide, mindt benyomni egy olyan térkép linkjét, amit már amúgy láttam...

2019. okt. 5. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly szeptember 1-én tekertem Budapest - Hatvan - Gyöngyös - Kékestető - Gyöngyös - Hatvan - Bp útvonalon, végig a háromason. Végig szabályosan. (Na jó, talán egy rövid szakasz van, ahol van kint bringatilos, de még ebben sem vagyok biztos)

Mennyire veszélyes? Pont annyira, mint a közlekedés akárhol. Észnél kell lenni, oda kell figyelni, de egyébként semmivel sem veszélyesebb, mint Budapesten tekerni a forgalomban, vagy két vidéki település közt az országúton. Minden esetre a kerékpárút a legveszélyesebb, ott ütik el az összes bringást és gázolják halálra, nem az országúton. (Mert a "járdával" nem számolnak a vezetők)

2019. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!